Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Miejska Biblioteka Publiczna w wakacje nie odpoczywa

Autor admin
Data utworzenia: 07 sierpień 2017, 14:24 Wszystkich komentarzy: 0


Miejska Biblioteka Publiczna w wakacje nie odpoczywa

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się kolejna seria zajęć wakacyjnych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. To jednak nie wszystko co ta instytucja przygotowała dla dzieci w okresie letnim.

W najbliższy czwartek, 10 sierpnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie autorskie z Przemysławem Wechterowiczem - autorem książek dla dzieci.

Zaproszenie na spotkanie kierowane jest do dzieci w wieku od 5 do 6 lat.

- Przemysław Wechterowicz – autor książek dla dzieci. Dwukrotnie wyróżniony w Konkursie Literatury Dziecięcej im. Haliny Skrobiszewskiej, dwukrotnie nominowany do nagrody literackiej polskiej sekcji IBBY. M.in. książka „Proszę mnie przytulić” - Nagroda Literacka Miasta Stołecznego Warszawy 2014 w kategorii literatura dla dzieci i młodzieży, wpisana do katalogu Białych Kruków "White Ravens 2014", książek z całego świata rekomendowanych przez Internationale Jugendbibliothek, wpisana na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej, wyróżnienie w Konkursie Książki Dziecięcej im. Haliny Skrobiszewskiej w 2013 roku; książka „Wielkie marzenia” – wyróżnienie w Konkursie Książki Dziecięcej im. Haliny Skrobiszewskiej w 2008 roku; książka „Wilk, pies i owce” – nominacja w konkursie Książka Roku 2013; książka „Królewna z wieży” – wpisana na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej. Jego twórczość tłumaczona m.in. na język chiński, francuski, koreański, niemiecki, włoski- informuje Miejska Biblioteka Publiczna.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform