Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 11 sierpień 2017, 09:45 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Rozpoczynamy wyczekany długi weekend. Pogoda raczej nie sprzyja grillowaniu, więc jeśli nie planujecie nigdzie wyjechać, warto będzie zajrzeć do chojnowskiego kina Kultura. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem.

ROCK DOG. PIES MA GŁOS

piątek, godz. 16.00 (seans 3D); 17.30

sobota, godz. 16.00 (seans 3D); 17.30

Animowana komedia przygodowa, opowiadająca losy szalonego psa-gitarzysty. Główny bohater – Bono – należy do rasy masfitów tybetańskich. Jego ojciec chce, aby młodzieniec wstąpił w szeregi straży, która strzeże osady przed wilkami. Młody Bono ma jednak zupełnie inne marzenia – pragnie wyjechać do wielkiego miasta i zostać gwiazdą rocka. Czy mu się to uda? Odpowiedź poznamy w kinie.

W polskiej wersji językowej usłyszymy w tym filmie m.in. Kubę Molendę, Marcina Dorocińskiego i Annę Dereszowską.

PARYŻ MOŻE POCZEKAĆ

piątek, godz. 19.00

sobota, godz. 19.00

Komedia romantyczna amerykańskiej produkcji, w reżyserii Eleanor Coppola. Mogłoby się wydawać, że Anne – główna bohaterka – wiedze życie jak z bajki. Prawda jest jednak taka, że żyjąc w cieniu swojego sławnego, lecz całkowicie nieobecnego w jej życiu męża, czuje się nieszczęśliwa i zaniedbywana. Pewnego dnia bliski współpracownik jej męża proponuje wycieczkę na festiwal filmowy w Cannes. Z pozoru zwykła podróż zamienia się w przygodę życia, przepełnioną dobrym jedzeniem, jeszcze lepszym alkoholem, wspaniałą zabawą, pięknymi widokami, humorem i odrobiną romansu.


_

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform