Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Turniej Tańca i Śpiewu z największymi przebojami Zbigniewa Wodeckiego [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 28 sierpień 2017, 13:07 Wszystkich komentarzy: 0


Turniej Tańca i Śpiewu z największymi przebojami Zbigniewa Wodeckiego [ZDJĘCIA]

"Lubię wracać tam gdzie byłem" - pod takim hasłem odbyła się dziesiąta, jubileuszowa edycja organizowanego przez Niebieski Parasol Turnieju Tańca i Śpiewu.

Tegoroczny turniej stanowił swego rodzaju upamiętnienie twórczości Zbigniewa Wodeckiego - zmarłego przed kilkoma miesiącami wybitnego polskiego muzyka, kompozytora i aranżera. Turniejowi towarzyszyły największe przeboje tego artysty.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnili przedstawiciele władz miejskich, z burmistrzem Janem Serkiesem i przewodniczącym Rady Miejskiej Janem Skowrońskim na czele.

Zarówno organizatorom jak i uczestnikom dopisała pogoda i doskonały nastrój - każdy z występów to dla uczestników turnieju ogromne przeżycie, wyzwalające spore emocje. Na konkursowej scenie prezentowali się zarówno podopieczni ośrodków, które zaszczyciły swoją obecnością wydarzenie, jak i opiekunowie. Rywalizacja podzielona została na kategorie wiekowe.

Wisienką na torcie turnieju był gościnny występ orkiestry dętej pod batutą Piotra Koziara.

Wydarzenie zakończyło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, będące ukoronowaniem pracy włożonej w przygotowanie do występu.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform