Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Nowy asfalt na Sikorskiego. Końcówka prac na Grunwaldzkiej [ZDJĘCIA]

Author: admin
Creation date: 30 August 2017, 15:20 All comments: 0


Nowy asfalt na Sikorskiego. Końcówka prac na Grunwaldzkiej [ZDJĘCIA]

Jedna z najważniejszych ulic na osiedlu zyskuje nową asfaltową nawierzchnię. W tym samym czasie na pobliskiej ulicy Grunwaldzkiej prowadzone są ostatnie prace nad nowym parkingiem i drogami dojazdowymi.

Budowa nowej nawierzchni ulicy Sikorskiego stanowi kulminację prac prowadzonych tutaj od kilku miesięcy. W lipcu do użytku oddany został nowy parking (w sąsiedztwie dawnego oddziału poczty), gdzie znalazło się miejsce dla 26 pojazdów. Nowy plac parkingowy został dodatkowo połączony z ulicą Bohaterów Powstania Warszawskiego. W kolejnych tygodniach trwały prace nad istniejącymi już parkingami, gdzie dokonano wymiany nawierzchni.

Prace nad nową nawierzchnią prowadzone są etapami; kierowcy pomimo udostępnienia ulicy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Powoli do końca dobiegają roboty przy placu położonym miedzy ulicami Bolesława Chrobrego i Grunwaldzką. Inwestycja zakładała budowę w tym miejscu parkingu oraz dróg dojazdowych. Jeszcze niedawno miejsce to opisywaliśmy następującymi słowami - Całkowicie zrujnowany asfalt, samochody parkujące na czymś, co kiedyś było trawnikiem, porozrzucane kontenery na śmieci i odpadki walające się wokół; dziś odwiedzając to miejsce napotykamy na nowe asfaltowe drogi i utwardzony plac, na którym wkrótce staną pierwsze samochody.

Prace na Sikorskiego i postęp robót przy Grunwaldzkiej najlepiej obrazują poniższe zdjęcia:Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform