Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Praca Lidl

Jubilatka i Teatr VIS a VIS zapraszają na Bittersweet

Autor admin
Data utworzenia: 31 sierpień 2017, 13:50 Wszystkich komentarzy: 0


Jubilatka i Teatr VIS a VIS zapraszają na Bittersweet

Chojnowska Kawiarnia Jubilatka i Teatr VIS a VIS zapraszają na Bittersweet - spektakl muzyczno-kabaretowy w stylu retro.

Bittersweet to opowiedziana pół żartem, pół serio rymowana i muzyczna historia z dreszczykiem okraszona znanymi, popularnymi i wpadającymi w ucho szlagierami w stylu retro, między innymi Hanki Ordonówny czy Wiery Gran.

- Kameralny spektakl muzyczny łączący krotochwilę z groteską w stylu retro. Zabawne, momentami nawet krotochwilne perypetie aktorki z bulwarowego teatru, która popełniwszy zbrodnię skazana jest na niekończącą się ucieczkę stającą się podróżą w czasie i przestrzeni do świata przedwojennych kabaretów i teatrzyków kawiarnianych

W roli głównej wystąpi Maja Grześkowiak – aktorka musicalowa, absolwentka Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu, wokalistka krakowskich scen muzycznych, głównie występuje w spektaklach o charakterze retro - Zdecydowanie kocha to co robi i wykonuje to z pasją. Jak mówi: „Jest sztuką zatrzymać się na chwilę i rozkoszować w sztuce. To wspaniałe sprawiać, że na chwilę wszyscy jesteśmy gdzieś daleko, w zupełnie innych realiach” - zaznacza Teatr VIS a VIS.

Spektakl odbędzie się 9 września (sobota) w Kawiarni Jubilatka. Początek zaplanowano na godzinę 18:00. Bilet wstępu to koszt 20 złotych; rezerwacje prowadzone są pod numerem 534 098 483.

inf. materiały prasowe


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.