Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 31 sierpień 2017, 20:40 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura. W tym tygodniu oferta jest dość bogata. Będziemy mieli okazję zobaczyć film akcji, ciekawy dokument oraz tradycyjnie pojawi się coś dla najmłodszych wielbicieli kina.
NIEDOPARKI

piątek, godz. 15.00

sobota, godz. 15.00

To propozycja zdecydowanie dla najmłodszych wielbicieli dużego ekranu. Głównym bohaterem animacji jest stworek o imieniu Hihlik, który do złudzenia przypomina skarpetkę. Właśnie stracił dziadka i okazało się, że jednym jego żyjącym krewnym jest wuj, który mieszka na drugim końcu miasta. Hihlik postanawia go odwiedzić. Na miejscu okazuje się, że wuj jest znanym gangsterem, który słynie z okradania ludzkich szaf i szuflad. Jego znakiem rozpoznawczym jest Podkradanie zawsze tylko jednej skarpety z pary.


KEDI – SEKRETNE ŻYCIE KOTÓW

piątek, godz. 17.00

sobota, godz. 17.00

Fascynujący dokument o życiu kotów w Stabule – mieście o przepięknej historii, które niewiątpliwie jest także wielkim „kocim imperium”. Oglądając ten film, będziemy mieli okazję poznać to niezwykłe miasto z niecodziennej perspetywy – oczami kotów. Koty są nieodłącznym elementem Stambułu – są tam powszechnie akceptowane i lubiane, a ich urok doceniają zarówno turyści, jak i tubylcy.


BABY DRIVER

piątek, godz. 19.00

sobota, godz. 19.00

Film akcji z pogranicza komedii i kryminału. Główny bohater jest młodym i utalentowanym kierowcą, który zarabia na życie, biorąc udział w napadach. Bardzo ważnym elementem jego życia jest również muzyka. Pewnego dnia poznaje niezwykłą dziewczynę. Z powodu gorącego uczucia, jakim ją darzy, postanawia odmienić swoje życie i zerwać z przestępczą przeszłością. Pod przymusem bierze udział w ostatnim skoku, który ma niewielkie szanse na powodzenie. Na szali stawia nie tylko własną wolność i młodość, ale także miłość i wspólną przyszłość z ukochaną kobietą.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform