Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English


Chojnowianie podbili stadion Zagłębia [ZDJĘCIA]

Author: admin
Creation date: 16 October 2017, 14:07 All comments: 0


Chojnowianie podbili stadion Zagłębia [ZDJĘCIA]

Wczorajsze starcie między Zagłębiem Lubin a Górnikiem Zabrze cieszyło się wyjątkowo dużą frekwencją. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ znaczną część kibiców stanowili tym razem mieszkańcy Chojnowa i sąsiednich miejscowości. Z okazji 30-lecia zorganizowanego wsparcia ze strony chojnowian, klub z Lubina przekazał młodzieży z naszych gmin 1000 sztuk biletów za symboliczną złotówkę. Chętnych na wyjazd na mecz z Górnikiem Zabrze nie brakowało.

Wsparcie, jak widać, przyniosło skutek. Lubinianie pokonali gości z Górnego Śląska. Mecz na szczycie Ekstraklasy zakończył się wynikiem 3:2.

Z wejściówek skorzystali zarówno uczniowie szkół z Chojnowa i gminy Chojnów, jak i przedstawiciele lokalnych klubów sportowych - nie tylko tych piłkarskich.

Duża grupa z Chojnowa została przywitana osobno przez meczem. Frekwencja na stadionie dopisała. Zdaniem Miłosza Kołodzieja z Ruchu Miejskiego 59-225 Chojnów - Widowisko było, jak na polską ligę, przednie.

Wysoką frekwencję i doping komplementował podczas konferencji prasowej trener Piotr Stokowiec.

Z podziękowaniami w kierunku kibiców z Chojnowa i sąsiednich miejscowości zwrócił się także Robert Sadowski, Prezes KGHM Zagłębia Lubin - Serdecznie Wam dziękuję, że byliście z nami na tak ważnym meczu z Górnikiem Zabrze. Dziękuję ruchowi miejskiemu w Chojnowie, za to, że pomógł nam w tej akcji. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy robili takie akcje częściej i z równie dobrym skutkiem - i sportowym na boisku i frekwencyjnym na trybunach.

zdjęcia: 59-225 ChojnówComments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.