Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Osada Danieli w Zamienicach

Author: admin
Creation date: 29 June 2011, 08:55 All comments: 0


Osada Danieli w Zamienicach

            „Osada Danieli” jest ekologicznym gospodarstwem agroturystycznym. Dojazd jest  prosty. Kierujemy się na Jaroszówkę potem Zamienice. Jadąc wzdłuż wsi mijamy kościół zaraz za nim po prawej stronie zobaczymy drogowskaz do miejsca naszej podróży.

            Już od samego początku kiedy to zbliżamy się do Osady, otoczonej lasami borów dolnośląskich, możemy zauważyć zwierzaki na wybiegu. Cała frajda zaczyna się zaraz za znakiem Osada Danieli przy głównej bramie wjazdowej. Od chwili wejścia czujemy się bardzo komfortowo, właściciele są bardzo przyjaźni i pomocni. Dzięki ich uprzejmości udało się przygotować małą fotorelację dla Państwa.

            W „Osadzie Danieli” zbliżamy się na małą odległość do zwierząt, możemy  dotknąć niektórych z nich. Główną atrakcją są oczywiście Daniele, które po krzyknięciu „magicznego słowa” – nie będę psuć tu zabawy -  zbliżają się do samego ogrodzenia.

            Miejsce to oferuje możliwość posilenia  się oraz wypicia ciepłego napoju. Możemy tu spędzić wspaniałe chwile wśród przyrody i zwierząt, które nie boją się ludzi.

Kontakt:

Bogumiła i Aleksander Myśko

Kolonia Jaroszówka
koło Zamienic
59-225 Chojnów

tel. 664654416Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.