Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

W PWSZ im. Witelona w Legnicy uczą się migać

Autor PWSZ im. Witelona w Legnicy
Data utworzenia: 17 listopad 2017, 09:26 Wszystkich komentarzy: 0


W PWSZ im. Witelona w Legnicy uczą się migać

Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy we współpracy z Polskim Związkiem Głuchych Oddział Dolnośląski – Koło Terenowe w Legnicy zapraszają na czwartą i piątą edycję szkolenia z zakresu komunikowania się z osobami niesłyszącymi lub niedosłyszącymi.

27 i 30 listopada bieżącego roku odbędzie się czwarta edycja tych zajęć. Efektem tych działań będzie przeszkolenie kolejnej grupy studentów w zakresie komunikowania się z osobami niesłyszącymi iniedosłyszącymi oraz pogłębienie wiedzy i umiejętności osób niesłyszących w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej, co może przydać się w codziennym życiu.

Natomiast w grudniu odbędzie się piata edycja tych zajęć. Szkolenie będzie podzielone na dwa spotkania. 7 grudnia 2017 roku podczas zajęć zaprezentowane zostaną zagadnienia pt. Podstawy komunikowania się z osobami niesłyszącymi lub niedosłyszących. Natomiast 13 grudnia odbędą się zajęcia dotyczące podstaw języka migowego.

Zajęcia odbywać się będą w budynku C sala 103 A w godzinach 10:00 – 13:00. Prowadzącymi spotkania będą biegły tłumacz języka migowego (T2) Elżbieta Badiuk oraz doradca zawodowy, pedagog Anna Nowakowska-Goldman.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy, których można dokonać w Biurze Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w budynku bud. C, pok. 216, telefonicznie 76 72 32 329, 76 72 32 322, lub pisząc na adres e-mail: bk@pwsz.legnica.edu.pl


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.