Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Ponowna wizyta Magdy Gessler w Chojnowie

Author: admin
Creation date: 24 February 2012, 19:27 All comments: 8


Ponowna wizyta Magdy Gessler w Chojnowie

Po ostatniej wizycie Magdy Gessler wraz z ekipą TVN, która rewolucjonizowała chojnowską restauracje noszącą dziś nazwę „Pod Jeleniem” wszyscy mieszkańcy naszego miasta czekali na zaplanowany ponowny przyjazd. Nikt do końca nie wiedział kiedy, o której, jak... Wszyscy snuli domysły i spekulacje, a okazało się, że dzień 24 lutego będzie tym tak mocno oczekiwanym.

W okolicach godziny 15:00 niektórzy mieszkańcy naszego miasta mieli okazję zobaczyć Magdę Gessler tuż przed restauracją. Nie było takiego zamieszania jak zeszłym razem, jednak kto trafił, zatrzymał się, wyciągnął aparat i próbował uwiecznić tę chwilę. Również nam udało się zrobić kilka zdjęć, które poniżej zamieszczamy.

Dzisiejsza wizyta jest finałową odcinka traktującego o Chojnowie, dziś rozstrzygnie się czy Magda Gessler podpisze się pod zmianami jakie zachodziły w restauracji, w której usiłowała przeprowadzić „Kuchenne Rewolucje”, czy odpowiadać będzie jej kierunek w którym lokal zmierza...

Na te i inne pytania odpowiedź poznamy podczas emisji programu „Kuchenne Rewolucje” z Chojnowa, który prawdopodobnie wyświetlony będzie w maju tego roku.

A jak uważają mieszkańcy Chojnowa – Magda Gessler podpisze się swoim imieniem i nazwiskiem pod rewolucjami, które dotknęły restaurację „Pod Jeleniem”?


Comments

Ciekawa jestem jaka jest opinia Pani Magdy na temat restauracji po tym minionym miesiącu od jej wizyty. Ale jeszcze bardziej interesuje mnie fakt czy zmiana wizualizacji oraz drobna zmiana menu zwiększy obroty dla restauracji. Myślę, że to jest najważniejsze dla właścicielki a nie fakt pojawienia się w telewizji. Zwłaszcza, że opinia pani Gessler może być różna.
report comment
Byłbym mega zdziwiony, gdyby opinia Gesslerowej była negatywna. Restauracja z tego co widziałem rozwija się w proponowanym przez "gwiazdę" tvn kierunku, więc musiałaby być hipokrytką gdyby to zganiła. Ale niezbadane są wyroki gwiazdorskie. Poza tym jak to ktoś ostatnio mi powiedział - "telewizja kłamie".
report comment
No szkoda że nikt nie wiedział o jej przybyciu do Chojnowa.Sam chciałem zrobić fotke z p.Magdą:(:(:(
report comment
Byłem tam wczoraj z kolegami widziałem p.Gessler, w tv nie będzie mnie ponieważ jeden z kolegów nie wyraził zgody na filmowanie swojego wizerunku i musieliśmy zmienić lokal szkoda.
report comment
Swoją drogą piwo za 6 zł to chyba trochę przesada dla porównania w "centralnej" 4,50
report comment
Powiem tak byłem 2x w tej restouracji.Pierwszy raz bardzo dawno i drugi w niedzielę zaraz po walentynkach bo 14 już nie bylo wolnych stolików.
A tak wogóle to wygrałem ten konkurs na profilu i otrzymałem zaproszenie dlatego do woli mogłem wszystkiego nowego popróbować a właściwie najeść się bo było tego i dużo i smacznie.Wszystko świeże,elegancko podane. Gulasz z jelenia jest bardzo smaczy i szpecle -super.Na zakończenie kisiel z owocami-polecam.A siedzieliśmy na górze gdzie aż takich dużych zmian nie było ale było wygodnie bo stoliki i wygodne krzesła.Na dole wszystko nowe sama dekoracja i ławy z ławkami tam to faktycznie tylko na piwko czy kawkę na szybko bo dłużej nie wysiedziało by sie na nich. .Pewnie że piwo mogło być troche tańsze ale każdy ma wybór.
Co Pani Gessler zastała po powtórnej wizycie ?-myślę że będzie wszystko dobrze.
report comment
Oj coś nie umię pisać bo co poprawiałem błędy to sie wyświetliło Hi,hi cały czas człowiek się uczy-pozdrawiam wszystkich
report comment
@zyga1125 - już poprawione. :)
Cieszymy się, że nagroda w konkursie smakowała. Zapraszamy do śledzenia Portalu - niebawem kolejne konkursy.

Również pozdrawiamy!
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.