Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 30 listopad 2017, 19:45 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura. Z całą pewnością będzie można poczuć już świąteczny klimat, ale nie zabraknie też czegoś dla miłośników dramatu i filmów biograficznych.

MIKOŁAJ W KAŻDYM Z NAS

piątek, godz. 16.00

sobota, godz. 16.00

Piękno ciepłych, rodzinnych świąt… Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Jednak prawdziwe szczęście można poczuć również wtedy, gdy się je wręcza. Obdarowywanie bliskich to sprawianie im radości, okazywanie ciepłych uczuć oraz zainteresowania. Wcale nie trzeba być zamożnym, aby sprawić komuś udany podarunek i stać się Mikołajem. Odkrycie w sobie takiego Mikołaja to jedna z najlepszych rzeczy, jaka może Ci się w życiu przytrafić…NA KARUZELI ŻYCIA

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

Dramat w reżyserii Woody’ego Allena. W rolach głównych zobaczymy Kate Winslet, Juno Temple i Justina Timberlake’a. Akcja filmu rozgrywa się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku, gdzie splatają się losy czterech postaci. Była aktorka Ginny pracuje tu jako kelnerka, jej mąż Humpty jest operatorem karuzeli. Przystojny Mickey marzy o karierze dramatopisarza, ale póki co pracuje jako ratownik. Carolina natomiast w domu ojca szuka schronienia przed gangsterskimi porachunkami, w które się wplątała. Jak potoczą się losy całej czwórki? Po odpowiedź zapraszamy w kinowe fotele.NAJLEPSZY

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

Dramat polskiej produkcji. Film opowiada historię młodego Polaka, który wzbudził zachwyt wielu ludzi na całym świecie, a wśród własnych rodaków wciąż jest mało znany. Tytułowym Najlepszym jest postać inspirowana Jerzym Górskim, który po wielu życiowych niepowodzeniach skupił się na realizowaniu się w sporcie. Ukoronowaniem morderczych treningów i przełamywania własnych barier oraz przekraczania granic, które wydawały się nie do przejścia jest ukończenie przez niego biegu śmierci oraz ustanowienie rekordu świata w Triathlonowych Mistrzostwach Świata. Górski pokonał dystans Double Ironman z czasem 24h 47 min. i 46 sek.

Ten sukces nie byłby jednak możliwy, gdyby nie bliskie osoby, które wspierały Najlepszego i nie zwątpiły w niego nawet wtedy, gdy on sam w siebie nie wierzył.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.