Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Dni wolne w 2018 roku – kiedy najlepiej planować urlop?

Author: Kasia_
Creation date: 02 January 2018, 09:34 All comments: 0


Dni wolne w 2018 roku – kiedy najlepiej planować urlop?

Prezentujemy zestawienie dni wolnych w 2018 roku. W nowym roku czeka nas aż 13 dni wolnych od pracy. Za święta przypadające w sobotę lub niedzielę powinniśmy otrzymać od pracodawcy dodatkowy dzień wolnego do wykorzystania.

FERIE ZIMOWE

W tym roku Dolny Śląsk ferie rozpoczyna jako pierwszy. Dzieci dwutygodniową przerwę od nauki będą miały od 15 do 28 stycznia.

WIELKANOC

Święta Wielkanocne w tym roku przypadną na przełomie marca i kwietnia. Poniedziałek Wielkanocny (dzień wolny od pracy) wypada 2 kwietnia.

MAJÓWKA

W tym roku jeśli uda się nam wziąć 3 dni wolnego, majówka może trwać aż tydzień. 1 maja wypada bowiem we wtorek, 3 maja będzie w czwartek. Urlop na poniedziałek, środę i piątek zagwarantuje możliwość dłuższego odpoczynku.

BOŻE CIAŁO

Szansę na kolejny długi weekend będziemy mieć przy okazji święta Bożego Ciała, które wypada w czwartek – 31 maja. Wystarczy wziąć wolny piątek, aby móc cieszyć się przedłużonym weekendem.

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO

W tym tygodniu Dzień Wojska Polskiego przypada nam w środku tygodnia, bowiem 15 sierpnia to środa. Dwa dni urlopu na poniedziałek i wtorek lub czwartek i piątek dadzą nam kolejny długi weekend.

LISTOPADOWE ŚWIĘTA

Dzień Wszystkich Świętych przypada w czwartek, więc jeśli uda nam się zarezerwować wolny piątek, czeka nas następny przedłużony weekend w tym roku.

11 listopada przypada w tym roku w niedzielę, więc pracodawcy powinni udzielić nam wolnego dnia w innym terminie.

BOŻE NARODZENIE

W 2018 roku Wigilia przypada w poniedziałek. Święta będą więc trwały od poniedziałku do środy. Wolne od pracy na czwartek i piątek zapewni nam bardzo długi czas na odpoczynek, biorąc pod uwagę, że później jest weekend, a zaraz po nim przypada sylwester.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.