Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Trwają prace nad oświetleniem na ulicach Drzymały i Chopina. Nowe lampy na Słowiańskiej

Autor admin
Data utworzenia: 04 styczeń 2018, 11:04 Wszystkich komentarzy: 0


Trwają prace nad oświetleniem na ulicach Drzymały i Chopina. Nowe lampy na Słowiańskiej

Od kilku tygodni trwają prace nad budową oświetlenia drogowego w ciągu ulic Michała Drzymały, Fryderyka Chopina oraz Słowiańskiej. Liczba "czarnych punktów" na mapie Chojnowa zmniejsza się.

Słowiańska - jedna z "najmłodszych" ulic na terenie naszego miasta z problemem braku oświetlenia boryka się od kilku lat. Na problem wielokrotnie zwracali uwagę mieszkańcy tego rejonu. W ramach inwestycji postawiono w tym miejscu dziewięć słupów oświetleniowych. Projekt budowy oświetlenia zakładał połączenie do ulicy Stefana Okrzei.

Inwestycja na ulicy Słowiańskiej realizowana jest przez Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej z Legnicy. Cena oferty złożonej przez LPGK przekroczyła 85 tysięcy złotych.

Na nowe lampy wciąż czekają mieszkańcy ulicy Chopina, gdzie aktualnie brakuje oświetlenia oraz ulicy Drzymały, gdzie możemy mówić jedynie oświetleniu punktowym trzema oprawami zainstalowanymi na elewacji budynków mieszkalnych po stronie północnej.

Inwestycja w tym miejscu zakłada zainstalowanie 10 nowych słupów oświetleniowych, z czego 7 stanie wzdłuż ulicy Drzymały, a 3 wzdłuż ulicy Chopina.

Zadanie realizowane jest przez wybraną w przetargu firmę ENERGOKAB z Lubania. Koszt inwestycji wyniesie 179 580 złotychKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform