Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Bluesowy wieczór w Jubilatce. Na scenie Faza Blues i Browar Band

Autor admin
Data utworzenia: 05 styczeń 2018, 14:34 Wszystkich komentarzy: 0


Bluesowy wieczór w Jubilatce. Na scenie Faza Blues i Browar Band

20 stycznia w Jubilatce odbędzie się kolejny koncert. Tym razem przenosimy się w rytmy blues-rockowe. Na scenie zaprezentuje się chojnowska grupa Faza Blues i zespół Browar Band z Jawora.

Faza Blues to zespół działający przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie. Wykonuje muzykę mocno osadzoną w ramach bluesa. W repertuarze posiada covery takich zespołów, jak m.in. Breakout, Kasa Chorych, Dżem, jak i własne kompozycje. Fazę Blues założył gitarzysta Jarosław Kwaśniak i to on nakreślił charakter oraz styl, który do dziś jest kontynuowany przez obecnych członków. Dzisiaj w skład zespołu wchodzą: Tomasz Łabowicz - gitara, wokal, Waldemar Winkler - perkusja, Ireneusz Matys - gitara basowa oraz Jakub Matys - klawisze.

Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19:00. Wstęp na wydarzenie to koszt 15 złotych. Oprócz Fazy Blues, na scenie w Jubilatce zobaczyć będziemy mogli także jaworską grupę Browar Band, grającą standardy blues rock.

Występ w Jubilatce to nie jedyny koncert Faza Blues w tym miesiącu. 27 stycznia grupa wystąpi na Legnica Blues Day w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej. Bilety w cenie 40 zł (60 w dniu koncertu) są do kupienia w kasie LCK przy ulicy Chojnowskiej 2, w Galerii Satyrykon na legnickim Rynku oraz w sklepie muzycznym Rock&More przy ul. Górniczej 6.

fot. inf. materiały prasoweKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform