Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Motoryzacyjno-muzyczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 13 styczeń 2018, 09:39 Wszystkich komentarzy: 0


Motoryzacyjno-muzyczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnowie

14 stycznia 2018 roku w całej Polsce po raz 26. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wydarzeń związanych ze zbiórką pieniędzy nie zabraknie także w Chojnowie. Zobacz jakich atrakcji możesz spodziewać się tego dnia.

Jak zaznacza Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP - W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych. Wybór celu Finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć Zarząd naszej Fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach.

Funkcję szefowej chojnowskiego sztabu Orkiestry pełnić będzie Anna Świdurska. Od godziny 8:00 na ulicach naszego miasta będziemy mogli spotkać wolontariuszy.

Centrum wydarzeń tego dnia, jak zawsze, stanowić będzie Dom Kultury - Od godz. 15.00 w Domu Kultury będzie można posłuchać koncertów (zagrają: The Mistakes, Grupa Juranda i Faza Blues), oklaskiwać tancerki formacji: MAŁY KARAMBOL, KARAMBOL II i KARAMBOL, wziąć - dzięki wsparciu firmy BHPE - udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy (w tym: obsługi defibrylatora) oraz licytacjach orkiestrowych gadżetów (m.in. voucheru na 3. miesięczną świetlną reklamę w firmie p. Haliowskiego). Dodatkowo obok budynku rozgoszczą się członkowie OLDTIMER CHOJNÓW, którzy za przysłowiowy "grosz" wrzucony do puszki WOŚP będą wozić mieszkańców chcących sobie przypomnieć, jak jeździło się przed 20-30 laty - informuje Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.