Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Ekstraliga Bokserska w Chojnowie? Istneje taka szansa. DOZB bierze się za promocję

Autor admin
Data utworzenia: 16 styczeń 2018, 12:13 Wszystkich komentarzy: 0


Ekstraliga Bokserska w Chojnowie? Istneje taka szansa. DOZB bierze się za promocję

Pod koniec roku informowaliśmy o planach stworzenia w naszym kraju ekstraligi bokserskiej. Wśród twórców projektu znalazł się Arkadiusz Lewandowski - trener pięściarzy Champion Chojnów. Plany powoli są wcielane w życie - ekstraliga ma wkrótce wystartować, do czerwca planowane jest rozegranie sześciu kolejek spotkań, zaś pozostałe cztery jesienią.

Czy Ekstraliga Boksu Olimpijskiego zagości do Chojnowa? Wiele na to wskazuje - Chojnów, dzięki działalności i sukcesom klubu Champion Chojnów jest jedną ze stolic Dolnego Śląska w tej dyscyplinie sportu. Zdaniem trenera Arkadiusza Lewandowskiego istnieje szansa, że dolnośląska reprezentacja cykl startów w lidze zainauguruje właśnie w Chojnowie. Jeżeli tak się stanie - czeka nas prawdziwe bokserskie show; w ekstralidze bokserskiej znajdzie się bowiem miejsce jedynie dla seniorów, na ringu zobaczyć będziemy mogli najlepszych z najlepszych a pojedynki mają być transmitowane przez telewizję.

Nim jednak nasi bokserzy staną do walki o prymat w kraju, Dolnośląski Okręgowy Związek Bokserski musi zadbać o odpowiednią oprawę i promocję naszej drużyny.

W dniu wczorajszym ogłoszony został konkurs na wykonanie znaku graficznego dla drużyny reprezentującej Dolnośląski Okręgowy Związek Bokserski w Ekstralidze Boksu Olimpijskiego. Wyłonione w konkursie logo będzie wykorzystywane do identyfikacji wizualnej i promocji cyklu rozgrywek sportowych Ekstraligi Boksu Olimpijskiego. Ze szczegółami konkursu zapoznać możemy się na facebookowym profilu DOZB.

Nagrodą w konkursie będą dwie wejściówki na każdy mecz Ekstraligi organizowany na Dolnym Śląsku.

O konkretnych planach ekstraligi będziemy informować.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform