Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Mieszkańcy ziemi chojnowskiej wśród nominowanych w plebiscycie Gazety Wrocławskiej

Autor admin
Data utworzenia: 18 styczeń 2018, 15:54 Wszystkich komentarzy: 0


Mieszkańcy ziemi chojnowskiej wśród nominowanych w plebiscycie Gazety Wrocławskiej

Do 31 stycznia trwa głosowanie w plebiscycie Osobowość Roku Dolnego Śląska 2017 organizowanego przez Gazetę Wrocławską. Wśród osób nominowanych znaleźli się także mieszkańcy naszych gmin.

Organizatorzy konkursu za cel postawili sobie nagrodzić osoby, które w minionym roku wyróżniły się w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla swojej lokalnej społeczności. Głosowanie w poszczególnych powiatach trwa do 31 stycznia - zwycięzcy poszczególnych kategorii zmierzą się w głosowaniu wojewódzkim.

Wśród osób, na które można głosować (koszt jednego SMSa: 2,46 zł z VAT), znaleźli się:

W kategorii kultura:

Krzysztof Pisarski, Bractwo Rycerskie Grodu Chojnów, nominowany za krzewienie kultury i historii o regionie (SMS pod nr 72355 o treści GK.67)

Jerzy Janus, dyrektor Muzeum w Chojnowie, nominowany za ciągłą pracę nad rozwojem muzeum (SMS pod nr 72355 o treści GK.66)

W kategorii działalność społeczna i charytatywna:

Krystyna Romaniak, prezes Bielskiego Stowarzyszenia Promocji Kultury, nominowana za ciągłą pracę na rzecz lokalnej społeczności i organizację imprez charytatywnych (SMS pod nr 72355 o treści GC.67)

W kategorii samorządność i społeczność lokalna:

Jan Serkies, burmistrz Chojnowa, nominowany za rozwój i remont kolejnych obszarów Chojnowa, pozyskanie nowych, zagranicznych inwestorów (SMS pod nr 72355 o treści GS.64)

W kategorii biznes:

Bartłomiej Giersok, współwłaściciel, prezes zarządu GB Okna, nominowany za produkcję okien najwyższej jakości, stały rozwój oferty (SMS pod nr 72355 o treści GB.68)

Daniel Janusz, prezes Feerum, nominowany za stworzenie nowoczesnej firmy, stałe wdrażanie innowacyjnych procesów produkcji i inwestowanie w lokalne środowisko (SMS pod nr 72355 o treści GB.66)


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform