Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 18 styczeń 2018, 18:01 Wszystkich komentarzy: 1


Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na nadchodzący weekend. Na dużym ekranie ponownie będziemy mieli okazję zobaczyć kolejną, najnowszą część Gwiezdnych Wojen, a także nową polską komedię Michała Rogalskiego Gotowi na wszystko. Exterminator.
GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR

piątek, godz. 17.00

sobota, godz. 17.00

Nowa polska komedia w reżyserii Michała Rogalskiego. Na ekranie zobaczymy m.in. Pawła Domagałę, Piotra Roguckiego, Agnieszkę Więdłochę, Aleksandrę Hamkało i Dominikę Kluźniak.

Film opowiada historię piątki przyjaciół, którzy od dzieciństwa marzą o karierze muzycznej. Po wielu latach ich marzenia zyskują szansę na realizację. Czas jednak brutalnie uświadamia im, że ambicje i plany to jedno, a życie szybko wszystko weryfikuje i rzuca kłody pod nogi.

Pani Burmistrz, która obiecała grupie przyjaciół dofinansowanie na reaktywację zespołu, wymusza na nich występy na lokalnych festynach. Niestety, dla muzyków oznacza to sprzeniewierzenie się własnym ideałom, bowiem repertuar jaki jest przewidziany na tego typu imprezy daleko odbiega od ich upodobań muzycznych.

Film jest zabawną historią o męskiej dumie, która nie pozwala iść na kompromisy, za to wystawia na próbę relacje z innymi ludźmi.GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI

piątek, godz. 19.00

sobota, godz. 19.00

Ósma już odsłona gwiezdnej sagi, która zyskała sobie miliony fanów na całym świecie. Rey, Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż, która przepełniona jest licznymi zwrotami akcji. Ostatni Jedi to prawdziwa karuzela atrakcji, nasycona zawrotnym tempem, wysokim ładunkiem emocjonalnym oraz choreograficzną brawurą. Fabuła filmu opiera się na prostej klamrze pogodni i ucieczki. Bohaterowie w trudnych chwilach muszą połączyć siły, aby powstrzymać działanie ciemnej strony Mocy. Czy wszystko ułoży się po ich myśli?


Komentarze

przydał by sie wiekszy wybór filmów, ale...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform