Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena Cuprum Arena

Wystawa "Malujemy samodzielnie i z pomocą" w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Autor admin
Data utworzenia: 31 styczeń 2018, 12:51 Wszystkich komentarzy: 0


Wystawa "Malujemy samodzielnie i z pomocą" w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na siódmą edycję cyklicznej wystawy "Malujemy samodzielnie i z pomocą", podczas której prezentowane będą prace plastyczne i rękodzielnicze uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chojnowie, Środowiskowego Domu Samopomocy nr 1 w Chojnowie, Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 w Chojnowie oraz Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy.

Dzieła podopiecznych wyżej wymienionych placówek oglądać będziemy mogli na przełomie stycznia i lutego w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Wernisaż wystawyzaplanowany został na 1 lutego, na godzinę 11:00.

Wystawa gości w Chojnowie co roku. W 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej prezentowanych było ponad 100 prac wykonanych m.in. z wyrobów wtórnych, czy też spożywczych. W żmudnym prosie tworzenia brało udział ponad 50 artystów, z których większość gościła na wernisażu.

Wystawy "Malujemy samodzielnie i z pomocą" zainicjowane zostały w 2012 roku przez Agnieszkę Marczak-Mandosik. W 2016 roku wszystkie instytucje uczestniczące w wystawie otrzymały tytuł "Amicus Librorum - Przyjaciel Biblioteki" przyznawany przez Kapitułę Legnickiej Biblioteki Publicznej osobom, instytucjom i organizacjom szczególnie zasłużonym dla bibliotek publicznych Legnicy i powiatu legnickiego.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.