Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena Cuprum Arena

Napadli na bankomat. Akcja policyjna na Dąbrowskiego [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 24 styczeń 2018, 08:50 Wszystkich komentarzy: 2


Napadli na bankomat. Akcja policyjna na Dąbrowskiego [ZDJĘCIA]

O godzinie 3:45 policjanci otrzymali wezwanie o zniszczeniu i prawdopodobnie kradzieży pieniędzy z bankomatu należącego do Banku Zachodniego WBK przy ulicy Dąbrowskiego. Na miejscu prowadzone są czynności mające na celu zidentyfikowanie i zatrzymanie osób odpowiedzialnych za kradzież.

W chwili obecnej prowadzone są niezbędne czynności, w tym zabezpieczenie śladów i ustalenie świadków zdarzenia. Celem działań jest zidentyfikowanie i zatrzymanie osób odpowiedzialnych za zniszczenie i ewentualną kradzież - Informację o uszkodzonym bankomacie otrzymaliśmy około godziny 3:45 od anonimowej osoby. Na miejsce natychmiast udali się nasi funkcjonariusze. W tej chwili trwa zabezpieczanie śladów, które pomogą w wykryciu sprawców. Sprawdzamy też, czy doszło do kradzieży pieniędzy z uszkodzonego bankomatu – mówi mł. asp. Iwona Król–Szymajda z biura prasowego legnickiej policji.

Bankomat przy ulicy Dąbrowskiego w Chojnowie nie był jedynym celem złodziei minionej nocy - nad ranem odkryto próbę włamania do placówki Banku Spółdzielczego w pobliskich Miłkowicach. Tam również policja bada przyczyny zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami spodziewać możemy się utrudnień drogowych. W chwili obecnej zablokowana jest ulica Dąbrowskiego oraz Bohaterów Getta Warszawskiego. Ruch prowadzony jest m.in. ulicą Ciemną, Tkacką i Katedralną.
Komentarze

Milicja śpi a chłopaki grasują.
Brawo
zgłoś komentarz
Policja ma stać 24 na dobę przy każdym bankomacie? Lecz się.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.