Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena Cuprum Arena

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 25 styczeń 2018, 18:07 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Jak Wasze plany na weekend? Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura. W tym tygodniu na lokalnym dużym ekranie coś dla siebie znajdą miłośnicy przygodowych filmów fantasy. Nie zabraknie również czegoś dla najmłodszych widzów.

GNOMY ROZRABIAJĄ

piątek, godz. 16.00

sobota, godz. 16.00

Film animowany dedykowany najmłodszym kinomaniakom. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Jerzego Stuhra, Olafa Lubaszenko oraz Roberta Górskiego.

Fabuła filmu skupia się na małej Chloe, która wraz ze swoją mamą przeprowadza się do nowego miasta, gdzie czeka ją mnóstwo przygód. Po pierwsze musi stawić czoła nowej rzeczywistości i otoczeniu. Nowy dom jest bardzo klimatyczny – to stary, tajemniczy budynek; w przylegającym do niego ogrodzie znajduje się osobliwa kolekcja ogrodowych krasnali, które pewnego dnia… ożywają! Okazuje się, że skrzaty są legendarnymi strażnikami broniącymi świata przed pozaziemskimi istotami. Dzielna Chloe wraz ze swoim nowym przyjacielem z sąsiedztwa dołączają się do akcji ratowania świata – czy wraz z krasnalami powstrzymają zagrożenie? Jak zapewniają twórcy animacji: bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!

JUMANJI. PRZYGODA W DŻUNGLI

piątek, godz. 17.45; 19.45

sobota, godz. 17.45; 19.45

Przygodowy film familijny z elementami fantasy. Czworo przyjaciół odkrywa starą grę, która… przenosi ich w świat dżungli. Żeby wrócić do swojego świata, będą musieli stawić czoła wielu niebezpiecznym przygodom. Pierwszym wyzwaniem będzie zaakceptowanie nowego „wirtualnego” wizerunku, co jak szybko się przekonamy, nie wszystkim bohaterom przyjdzie z łatwością. Kolejny szok przyjdzie, gdy zaczną oni odkrywać swoje nadprzyrodzone umiejętności. Czy będą potrafili wykorzystać je w sposób, który zapewni im powrót do rzeczywistości, czy też już na zawsze utkną w świecie gry? Po odpowiedź na to pytanie zapraszamy do kinowych foteli.

Jakie wartości przekazuje Welcome to the Jungle? Przede wszystkim to, że trzeba nauczyć się akceptować siebie, czerpać siłę z własnych słabości, a także wierzyć w moc przyjaźni i siłę pracy zespołowej.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.