Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

100 dni do matury - Bal Studniówkowy Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie [FILM]

Autor Kasia_
Data utworzenia: 27 styczeń 2018, 22:53 Wszystkich komentarzy: 1


100 dni do matury - Bal Studniówkowy Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie [FILM]

O godz. 19.00 rozpoczęła się Studniówka tegorocznych maturzystów z Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. Uczniowie oraz grono pedagogiczne i zaproszeni goście świętują w Domu Schrama. Na miejscu zastaliśmy bardzo radosną atmosferę oraz kreacje rodem z czerwonego dywanu.

Bal studniówkowy tradycyjnie rozpoczęto odśpiewaniem „Gaudeamus Igitur” oraz odtańczeniem Poloneza.

Podczas części oficjalnej głos zabrali zaproszeni goście: wicestarosta Krzysztof Sowiński oraz burmistrz Jan Serkies.

Bal Studniówkowy otworzył dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie - Mariusz Kowalczyk.

- Cieszymy się, że dzisiaj możemy być z Wami na Waszym balu studniówkowym. Balu, którego to Wy jesteście gospodarzami. Ten bal to również wyraz Waszej wdzięczności i szacunku skierowany do nas, za co bardzo serdecznie dziękuję. Ten bal to również zasługa przede wszystkim Waszych rodziców. […] Dziś czuję się trochę jak na Balu Mistrzów, bo przecież wśród Was są osoby, które całkiem niedawno odbierały Stypendia Rady Ministrów, wielu z Was otrzymało Nagrody Starosty, Stypendium Burmistrza, Nagrody Dyrektora Szkoły. Są wśród nas również osoby takie jak mistrzowie kolarstwa, tańca, wokalni, warcab stupolowych oraz osoby, które osiągają wspaniałe wyniki w grach zespołowych - powiedział dyrektor Mariusz Kowalczyk.

Podczas części oficjalnej głos zabrał również wicestarosta legnicki, Krzysztof Sowiński, który dał do zrozumienia, że władzom powiatu, jako organowi prowadzącemu Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie, bardzo zależy na rozwoju szkoły, aby ta placówka stawała się coraz nowocześniejsza, posiadała bogatą i jeszcze bardziej konkurencyjną ofertę.

Z kolei burmistrz Jan Serkies podziękował uczniom za zaangażowanie i wszelkie działania, jakie podejmują na rzecz miasta oraz złożył tegorocznym maturzystom życzenia:

- Rozpoczynający się rok 2018 to dla Was czas szczególny. To czas bardzo wytężonej pracy, ale także czas podejmowania bardzo ważnych życiowych decyzji. Czeka Was egzamin dojrzałości oraz egzaminy zawodowe. Życzę Wam, aby ten czas był dla Was czasem szczególnie szczęśliwym. Życzę, abyście wszyscy zdali egzaminy i dostali się na wymarzone kierunki studiów i zrealizowali swoje cele oraz marzenia - powiedział burmistrz Jan Serkies.






Komentarze

Jeden wielki kicz i disco polo.Szkoda,szkoła z klasą i renomą zeszła na psy.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.