Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 09 luty 2018, 08:22 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura.

FERNANDO

piątek, godz. 16.00

sobota, godz. 16.00

Animowany film przygodowy, który przypadnie do gustu zarówno małym, jak i dużym widzom. Zrealizowany przez twórców takich produkcji, jak Epoka Lodowcowa czy Rio. Tytułowym Fernando jest wielki byczek, o równie wielkim sercu. Pewnego dnia w wyniku pomyłki zostaje uznany za niebezpieczną bestię – zostaje schwytany i uprowadzony. Aby powrócić do domu, będzie musiał stawić czoła wielu przeciwnościom, a przy okazji przeżyje wiele ciekawych (i zabawnych!) przygód. To będzie przygoda życia!


NARZECZONY NA NIBY

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

Polska komedia w reżyserii Bartosza Prokopowicza. W rolach głównych zobaczymy Julię Kamińską, Piotra Adamczyka, Sonię Bohosiewicz i Piotra Stramowskiego. Fabuła filmu opiera się na modnych w ostatnich latach programach typu talent show. Podczas seansu czeka nas wiele momentów przepełnionych humorem, nieoczekiwanych zwrotów akcji i trudnych do przewidzenia rozwiązań; jednym słowem – emocjonalny rollercoster. To film dla tych, którzy choć raz niezbyt rozsądnie ulokowali swoje uczucia oraz tych, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć. Każdy z bohaterów będzie musiał zrobić porządek w swoim życiu uczuciowym i przewartościować priorytety.


PASAŻER

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

Film akcji z elementami thrillera. W rolach głównych występują: Vera Farmiga, Liam Neeson i Elizabeth McGovern. Michael wiedzie spokojne życie, przepełnione rutyną. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia w pociągu poznaje tajemniczą kobietę, która wie o nim wszystko – zna najdrobniejsze szczegóły jego życia. Kobieta zleca mu nietypowe zadanie do wykonania. Mężczyzna wplątuje się w szalenie niebezpieczną grę. Jego zadaniem jest zlokalizować i wskazać osobę, która danego dnia powinna znajdować się w pociągu, którym codziennie dojeżdża do pracy. Jeśli nie uda mu się rozwiązać zagadki, ucierpi nie tylko on, ale i jego rodzina oraz współpasażerowie. Podczas podróży stawka rośnie z minuty na minutę. Czy bohaterowi uda się wyjść z tego cało? Tego Wam nie zdradzimy, ale zapewniamy, że film trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.