Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Napisz nam kogo kochasz i wygraj podwójne wejściówki do kina [WYNIKI KONKURSU]

Autor admin
Data utworzenia: 14 luty 2018, 15:47 Wszystkich komentarzy: 0


Napisz nam kogo kochasz i wygraj podwójne wejściówki do kina [WYNIKI KONKURSU]

Walentynki - dzień w którym świętujemy naszą miłość do ukochanej osoby. Składamy życzenia, zabieramy na romantyczne spotkania, dajemy upominki... A Ty pamiętasz dzisiaj o swojej drugiej połówce? Kim jest osoba, z którą chciałbyś/chciałabyś spędzić resztę życia? Pochwal się nam dla kogo bije Twoje serce i weź tym samym udział w naszym walentynkowym konkursie dla zakochanych!

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki do legnickiego lub lubińskiego kina Helios - na wybrany film o wybranej porze* Wejściówki trafią do dwóch osób, które wezmą udział w naszym konkursie - do jednej Pani i jednego Pana, którzy zabiorą na seans swoją drugą połowę.

By wziąć udział w konkursie napiszcie w komentarzu pod konkursowym postem na naszym profilu na facebooku dla kogo bije Wasze serce. Możecie kogoś oznaczyć, złożyć życzenia, wysłać nam zdjęcie - dajemy Wam wolną rękę.

Na komentarze czekamy do jutra (15 lutego) do godziny 12:00.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację imienia i nazwiska na liście zwycięzców.

* Wejściówki obowiązują do 9.07.2018/14.06.2018. Zaproszenie nie obowiązuje na maratony filmowe, pokazy specjalne i festiwale. Zaproszenie obowiązuje na seanse od poniedziałku do czwartku i nie pokrywa opłaty okularowej.

WYNIKI KONKURSU!

Po długich naradach zdecydowaliśmy o nagrodzeniu dwóch odpowiedzi - zgodnie z zapowiedzią, jeden dla Pani, drugi dla Pana.

Gratulujemy!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.