Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 15 luty 2018, 21:11 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura.


FERNANDO - seanse w technologii 3D

piątek, godz. 16.00

sobota, godz. 16.00

Animowany film przygodowy, który przypadnie do gustu zarówno małym, jak i dużym widzom. Zrealizowany przez twórców takich produkcji, jak Epoka Lodowcowa czy Rio. Tytułowym Fernando jest wielki byczek, o równie wielkim sercu. Pewnego dnia w wyniku pomyłki zostaje uznany za niebezpieczną bestię – zostaje schwytany i uprowadzony. Aby powrócić do domu, będzie musiał stawić czoła wielu przeciwnościom, a przy okazji przeżyje wiele ciekawych (i zabawnych!) przygód. To będzie przygoda życia!

NARZECZONY NA NIBY

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

Polska komedia w reżyserii Bartosza Prokopowicza. W rolach głównych zobaczymy Julię Kamińską, Piotra Adamczyka, Sonię Bohosiewicz i Piotra Stramowskiego. Fabuła filmu opiera się na modnych w ostatnich latach programach typu talent show. Podczas seansu czeka nas wiele momentów przepełnionych humorem, nieoczekiwanych zwrotów akcji i trudnych do przewidzenia rozwiązań; jednym słowem – emocjonalny rollercoster. To film dla tych, którzy choć raz niezbyt rozsądnie ulokowali swoje uczucia oraz tych, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć. Każdy z bohaterów będzie musiał zrobić porządek w swoim życiu uczuciowym i przewartościować priorytety.

THE FLORIDA PROJECT

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

Dramat w reżyserii Seana Bakera. Akcja filmu rozgrywa się w upalne lato na obrzeżach tętniącego życiem Disneylandu, gdzie 6-letnia niesforna Moonee i jej zbuntowana matka mieszkają w motelu Magic Castle. Świat przedstawiony widzimy oczami dziecka, które cały czas szuka nowych pomysłów na zabicie nudy, a wszystko to okraszone niebanalnym humorem. Jedno jest pewne - Was podczas tego seansu nuda z pewnością nie dopadnie.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.