Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Zapraszamy na Inaugurację Ekstra Ligi Boksu Olimpijskiego - 10 marca w hali na Matejki w Chojnowie

Author: admin
Creation date: 26 February 2018, 12:49 All comments: 0


Zapraszamy na Inaugurację Ekstra Ligi Boksu Olimpijskiego - 10 marca w hali na Matejki w Chojnowie

Wielkie sportowe emocje powracają do Chojnowa. 10 marca w hali bokserskiej przy ulicy Matejki zainaugurowana zostanie Ekstra Liga Boksu Olimpijskiego. Na przeciwko siebie staną bokserzy reprezentujący Dolny Śląsk - w tym chojnowianie, oraz reprezentanci klubu Olimp Lublin. Rywalizacja będzie przebiegać w ośmiu kategoriach olimpijskich; na chojnowskim ringu zobaczymy samych seniorów, w tym sześciu reprezentantów Polski!

Jednym z celów powstania Ekstra Ligi Boksu Olimpijskiego jest utożsamienie kibiców z lokalnymi klubami bokserskimi - w tej dziedzinie chojnowscy kibice mogą mieć wielkie powody do dumy. Drużyna, która zwycięży w rywalizacji o tytuł Mistrza Polski zmierzy się w dwumeczu z Mistrzem Niemiec.

Dolny Śląsk w starciu przeciwko Olimpowi Lublin reprezentować będą: Kacper Harkawy (56 kg), Piotr Tobolski (60 kg), Patryk Trochimiok (60 kg), Łukasz Niemczyk (69 kg), Rafał Wołczecki (75 kg), Mateusz Niemczyk (81 kg), Oskar Wierzejski (91 kg) oraz Kamil Badzioch (+91 kg).

Organizatorzy wydarzenia planują w przerwach miedzy walkami przeprowadzenie licytacji, z których środki przeznaczone mają być na rzecz urodzonej z wrodzoną wadą serca 5-letniej Jagody z Chojnowa, która by żyć musi przejść drogą operację korekty wady serca metodą Fontana.

Zobacz również: Jagoda z Chojnowa by żyć, musi przejść operację serca. Trwa zbiórka pieniędzy

Inauguracja Ekstra Ligi Boks Olimpijskiego odbędzie się 10 marca; początek zaplanowany został na godzinę 19:00.Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.