Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Taśma klejąca - niepozorna skarbnica możliwości

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 26 luty 2018, 15:17 Wszystkich komentarzy: 0


Taśma klejąca - niepozorna skarbnica możliwości

Kiedyś była tylko jedna - prosta, przezroczysta taśma. Używaliśmy ją do wszystkiego. Klejenia kartek, papieru do prezentów, a nawet plakatów na ścianę. Obecnie rozróżniamy tyle rodzajów taśmy, że głowa mała. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, gdy wchodziliście do sklepu papierniczego lub oglądaliście oferty sklepów z produktami biurowymi? Dzisiaj zrobimy małą ściągę, ranking najciekawszych taśm, które warto mieć zawsze pod ręką. Gotowi na fascynujący artykuł?

Przyczepi do ściany nawet półkę

Pozostawmy na razie te tradycyjne taśmy i spójrzmy na coś zupełnie innego - taśmy dwustronne, które są tak mocne, że zastępują nawet gwoździe i nie żartuję. Wystarczy, że wejdziemy na stronę http://tasmaklejaca.pl/, a możemy się przekonać, jak duża i różnorodna jest oferta takich produktów. Chcesz przyczepić obraz do ściany? Nawet nie idź po młotek i gwoździe, bo wystarczy zakupić super mocną taśmę dwustronną. Najpierw umieszczasz ją na ramie, a następnie, po ustaleniu miejsca na ścianie, ściągamy papierek zabezpieczający i CYK! Wisi. Bez strachu, że odpadnie. A wiecie co jest najlepsze w tym rozwiązaniu? Znudził Ci się obraz, chcesz go umieścić w innym miejscu? Bez problemu ściągniesz go, pozbywając się materiału klejącego, a cała ściana będzie.. nienaruszona. Z gwoździem raczej nie jest to możliwe.

Maskujące, zabezpieczające i inne..

Idąc dalej w sklepie, możemy znaleźć taśmy, które są przeznaczone do specjalistycznego wykorzystania. Mamy chociażby taśmy pakowe, które będą świetnie wykorzystane przy pakowaniu paczek, w dodatku jest możliwe zamówienie ich z indywidualnym nadrukiem. Kolejny model to ten maskujący, są też elektrotechniczne do kabli. Jak taką wykorzystamy? Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, która często ma miejsce w domu czy biurze. Kabel zasilający do dowolnego urządzenia może zostać uszkodzony, osłonka będzie zerwana, jakieś styki nie będą działać, po naprawie, wystarczy sięgnąć po taką taśmę, zakręcić wokół kabelka i znowu możemy bezpiecznie z niego korzystać.A może zwiększenie bezpieczeństwa w biurze czy domu? Jeżeli na powierzchniach dominują płytki lub inne materiały, na których łatwo można się poślizgnąć, wystarczy kupić taśmę antypoślizgową. Można ją umieścić na schodach, przy drzwiach wejściowych, na płytkach w łazience - wszystkie chwyty są dozwolone.

Dlatego jak widać po tej krótkiej analizie - kupując taśmę, trzeba ustalić jaką, do czego ma być wykorzystana, ponieważ wybór jest olbrzymi!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.