Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Dwa fascynujące dni. Oltimer Chojnów zdradza szczegóły III Rajdu i Zlotu Pojazdów Zabytkowych

Autor admin
Data utworzenia: 05 marzec 2018, 14:11 Wszystkich komentarzy: 0


Dwa fascynujące dni. Oltimer Chojnów zdradza szczegóły III Rajdu i Zlotu Pojazdów Zabytkowych

Do III Rajdu i Zlotu Pojazdów Zabytkowych organizowanego przez klub Oldtimer Chojnów pozostało jeszcze kilka miesięcy, jednak już teraz organizatorzy wydarzenia kreślą wstępne plany, które jak zawsze prezentują się imponująco. Impreza z roku na rok rozrasta się - tym razem Oldtimer Chojnów zmienia formułę wydarzenia i rozkłada imprezę na dwa fascynujące dni.

Coroczne święto motoryzacji rozpoczyna się od Rajdu Pojazdów Zabytkowych. Kiedy w 2016 roku klub Oldtimer Chojnów przystępował do organizacji pierwszej edycji imprezy, trasa rajdu poprowadzona została drogami gminy Chojnów. Rok później kierowcy swoimi motoryzacyjnymi klasykami przemierzali także ziemię złotoryjską. W 2018 roku zabytkowe pojazdy, które zobaczyć będziemy mogli na chojnowskim Rynku, pojadą na wyprawę w Krainę Bobru. Organizatorzy gwarantują przepiękne widoki, wąskie drogi, zabytkową architekturę i wiele atrakcji zwieńczonych zabawą integracyjną i noclegiem we wsi Pławna.

Rajd Pojazdów Zabytkowych odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia. Zapisy na wydarzenie ruszyć mają już wkrótce; całkowity koszt uczestnictwa w rajdzie wyniesie 350 złotych (kierowca+pilot) z czego: 100 złotych to koszt wpisowego, 130 złotych to opłata za nocleg dla 2 osób ze śniadaniem a 120 złotych to koszt Wieczornej Biesiady Rajdowej dla załogi (all inclusive).

Rajd to jednak nie wszystko... W niedzielę, 26 sierpnia, na chojnowskim Rynku odbędzie się III Zlot Pojazdów Zabytkowych. Impreza ma odbyć się z jeszcze większym rozmachem a organizatorzy już teraz spodziewają się rekordu frekwencji. Na chojnowskim bruku po raz kolejny zobaczyć będziemy mogli zabytkowe samochody, motocykle, maszyny rolnicze, pojazdy militarne i nie tylko...

Udział w niedzielnym zlocie - zarówno bierny jak i czynny - będzie bezpłatny. Impreza wciąż pozostaje w fazie planowania. O kolejnych szczegółach będziemy informować.

Zobacz również: Setki pojazdów, tysiące widzów. Wielkie motoryzacyjne święto na chojnowskim Rynku [ZDJĘCIA]Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.