Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

[LICYTACJA] Kup bilet na strefę VIP i pomóż Jagodzie. 350 po raz pierwszy... Kto da więcej?

Author: admin
Creation date: 06 March 2018, 12:57 All comments: 0


[LICYTACJA] Kup bilet na strefę VIP i pomóż Jagodzie. 350 po raz pierwszy... Kto da więcej?

Już 10 marca w hali sportowej przy ulicy Matejki odbędzie się Inauguracja Ekstra Ligi Boksu Olimpijskiego. Najlepsi bokserzy z Chojnowa i Dolnego Śląska zmierzą się z reprezentantami klubu Olimp Lublin. Tego dnia w naszym mieście zobaczyć będziemy rywalizację w ośmiu kategoriach olimpijskich, w których zmierzą się sami seniorzy, w tym sześciu reprezentantów Polski! Nie może Ciebie tam zabraknąć.

Chciałbyś/chciałabyś obejrzeć galę wraz z osobą towarzyszącą w strefie VIP, korzystając z dobrze zaopatrzonego bufetu (;D) a po gali wziąć udział w after party organizowanym w Hotelu MAX? Zapraszamy do licytacji podwójnej wejściówki. Pieniądze z licytacji przeznaczone zostaną na rzecz 5-letniej Jagody Płachty, która by żyć musi jak najszybciej przejść drogą operację serca.

Osoba, która do 9 marca zaoferuje największą sumę otrzyma podwójną wejściówkę do strefy VIP, będzie mogła korzystać ze wszystkich udogodnień (all inclusive) oraz będzie miała przyjemność udziału w after party, które po zawodach odbędzie się w Hotelu MAX.

Biorąc udział w licytacji biletów, wspierasz 5-letnią Jagodę, która urodziła się w 2012 roku z wrodzoną wada serca. Do tej pory dziewczynka przeszła już 2 operacje ale wciąż czeka na tą najważniejszą, od której wszystko zależy. Ważne jest by operacja odbyła się jak najszybciej - do tego potrzebne są jednak duże środki finansowe.

Lekarze nie dawali dziewczynce wielkich szans na przeżycie. Po narodzinach rozpoczęła się walka o jej malutkie, ledwo tlące się życie. Dziewczynka została poddana operacji, która skończyła się sukcesem, jednak to nie był koniec walki, raczej jej początek...

Zobacz więcej na: Jagoda z Chojnowa by żyć, musi przejść operację serca. Trwa zbiórka pieniędzy

Pomocną dłoń dziewczynce wyciągnęli organizatorzy inauguracji Ekstraligi Boksu Amatorskiego, która odbędzie się 10 marca w Chojnowie. Chojnowskim galom bokserskim od zawsze towarzyszyły zbiórki charytatywne na rzecz potrzebujących - tym razem biorąc udział w aukcjach prowadzonych w przerwach między walkami, będziemy mieli okazję wesprzeć Jagodę w walce o życie.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Licytację rozpoczynamy od 10 złotych. Na Wasze oferty czekamy do 9 marca 2018 roku, w komentarzach pod postem na naszym profilu na facebooku. Licytację zamykamy o godzinie 23:59!Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.