Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Poszukiwała go policja - wpadł w Chojnowie. Miał przy sobie narkotyki i jeździł bez uprawnień

Autor admin
Data utworzenia: 14 marzec 2018, 10:04 Wszystkich komentarzy: 0


Poszukiwała go policja - wpadł w Chojnowie. Miał przy sobie narkotyki i jeździł bez uprawnień

O godzinie 2:15 policjanci z Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali do kontroli drogowej 19-letniego kierowcę Opla. Wkrótce okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary zastępczej aresztu, posiada zakaz prowadzenia pojazdów oraz miał przy sobie narkotyki. Za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem.

- 14 marca br. około godziny 02:15 w Chojnowie na ulicy Łużyckiej funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie podczas pełnionej służby zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego Opla. Kierujący, 19-letni legniczanin nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że mężczyzna posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz jest poszukiwany do zakładu karnego celem odbycia zastępczej kary 10 dni aresztu - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z biura prasowego legnickiej policji

Ponadto w trakcie kontroli drogowej, kierujący zaczął się nerwowo zachowywać dlatego funkcjonariusze postanowili przeszukać go pod kątem posiadania narkotyków. Kontrolując 19-latka policjanci ujawnili przy nim kilka działek metamfetaminy.

Zatrzymany mieszkaniec Legnicy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Za niestosowanie się do orzeczonego wcześniej przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia.

inf. materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.