Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Anja Orthodox zaśpiewa w legnickiej Spiżarni!

Autor admin
Data utworzenia: 07 marzec 2012, 11:54 Wszystkich komentarzy: 0


Anja Orthodox zaśpiewa w legnickiej Spiżarni!

W ostatni dzień marca szykuje się prawdziwa uczta dla fanów dobrego, rockowego grania. W dostarczającej wielu atrakcji słuchaczom z Legnicy i okolic – Spiżarni – zagra kultowa kapela CLOSTERKELLER!

Closterkeller – polska grupa muzyczna wykonująca rock gotycki. Powstała 1 stycznia 1988 roku w Warszawie z inicjatywy muzyków Przemysława Guryna, Jacka Skiruchy i wokalistki Anji Orthodox. Mimo wielokrotnych zmian składu wypracowała własne łatwo rozpoznawalne brzmienie z charakterystycznym głosem wokalistki i liderki grupy Anji Orthodox, która jest obecnie jedynym członkiem z pierwszego składu zespołu, występującym w niej nieprzerwanie od dwudziestu lat. Sama grupa zaś jest zaliczana do prekursorów gatunku gotyckiego i klimatycznego rocka w Polsce, zawierając w swej muzyce wpływy stylów new oraz cold wave a nawet metalu. Do inspiracji dokonaniami zespołu Closterkeller przyznawały się m.in. takie grupy jak Delight, Moonlight, Artrosis oraz wiele innych. [za wikipedia]

Jako support przed gwiazdą wieczoru wystąpi YXX. Jest to dolnośląski zespół muzyczny łączący rocka z duża dawką elektroniki. Na początek kwietnia planowane jest wypuszczenie pierwszego singla grupy - "Restart".

Bilety na powyższy koncert nabywać można od dzisiaj – 7 marca 2012 r. – w cenie 30 zł w przedsprzedaży bądź 35 zł przed koncertem.

Spiżarnia, 31 marca 2012 r., godz. 20:00

źródło LCK


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform