Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

„Konwój Muszkieterów Dzieciom” w Chojnowie

Author: admin
Creation date: 12 March 2012, 14:31 All comments: 0


„Konwój Muszkieterów Dzieciom” w Chojnowie

„Konwój Muszkieterów Dzieciom” to akcja charytatywna, której głównym celem jest wspieranie placówek opiekuńczo-wychowawczych i ośrodków pomocy społecznej z miejscowości, w których znajdują się sklepy sieci Intermarché i Bricomarché. W tegorocznej edycji Konwoju, Fundacja Muszkieterów wsparła finansowo 245 domów dziecka oraz ośrodków opiekuńczo-wychowawczych – wśród nich znalazło się Przedszkole Miejskie nr 1 w Chojnowie! 9 marca Zarząd sklepu Intermarché w Chojnowie przekazał na ręce Pani Dyrektor symboliczny czek na kwotę 3.500 zł dzięki temu na twarzach naszych przedszkolaków pojawiły się piękne uśmiechy!

Od lat w inicjatywę Muszkieterów angażują się tysiące osób. Są wśród nich klienci sklepów, partnerzy biznesowi, a także artyści estradowi dzięki temu Konwój może pomagać coraz większej liczbie dzieci.


Konwój Muszkieterów to nie jedyny dowód na społeczne zaangażowanie Muszkieterów. Oprócz Konwoju organizowana jest akcja „Zbieramy krew dla Polski”, promująca honorowe krwiodawstwo, budowane są Place Zabaw Muszkieterów, a także organizowana jest kampania „Muszkieterowie dla Polek”, w ramach której prowadzone są badania mammograficzne.Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform