Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Mistorzowie Sportu w Gminie Chojnów – wyniki rywalizacji na Gminnym Święcie Sportu i Zdrowia

Autor Kasia_
Data utworzenia: 10 lipiec 2018, 22:04 Wszystkich komentarzy: 1


Mistorzowie Sportu w Gminie Chojnów – wyniki rywalizacji na Gminnym Święcie Sportu i Zdrowia

Prezentujemy wyniki rywalizacji sportowej podczas Gminnego Święta Sportu i Zdrowia, które odbyło się w miniony weekend w Okmianach.

W ramach Święta Sportu i Zdrowia rozegrano następujące konkurencje:

– Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2002

– Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy

– Turniej Szachowy kategoria open

– biegi dla dzieci do lat 9

– rodzinne skoki na piłce

– rzut piłką lekarską

– rzut beretem

– konkurencja siłowa „przenoszenie walizek”

– jazda na rowerze stacjonarnym

– półfinał Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Chojnów

WYNIKI OSIĄGNIĘTE W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH

1. Turniej Piłki Nożnej Chłopców – rocznik 2002

I – „Orlik” Okmiany

II – „Zryw” Stary Łom

III – „Iskra” Niedźwiedzice

2. Turniej Piłki Siatkowej

I - „Zryw” Stary Łom I

II - „Jerzmanka” Jerzmanowice II

III – „Brenna” Biskupin

3. Turniej Szachowy

I – Jacek Najduk

II – Arnold Wysoczański

III – Dariusz Gorczyca

4. Biegi dla dzieci

a) dziewczynki do lat 9

I – Maja Bernat

II – Nadia Dziurbiel

III – Julia Pieprz

b) chłopcy do lat 9

I – Filip Jurasik

II – Kacper Nowak

III – Marcin Nowak

5. Rodzinne Skoki na piłce

I – Natan i Zbigniew Urszulak

II – Maja i Dariusz Bernat

III – Michał i Wojciech Karmelita

7. Rzut piłką lekarska - mężczyźni

I – Przemysław Konarski

II – Michał Rudnicki

III – Kacper Zagdański

8. Rzut piłką lekarska – kobiety

I – Renata Skrzypacz

II – Karolina Bajor

III – Nikola Stachowiak

9. Rzut beretem

I – Joanna Semieńczuk

II – Bożena Dziurbiel

III – Maria Kuniej

10. Przenoszenie walizek

I – Krystian Ląd

II – Szczepan Skrzypacz

III –Kacper Zagdański

11. Jazda na rowerze stacjonarnym

I – Krzysztof Jankowski

II – Krzysztof Litwin

III – Natan Urszulak

11. Półfinał Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta

„Czarni” Rokitki - „Sokół” Krzywa 3:1

„Czarni” Rokitki - „Orlik” Okmiany 2:0

„Orlik” Okmiany - „Sokół” Krzywa 0:2

Awans do Finału Turnieju uzyskał zespół „Czarni” Rokitki


Komentarze

fajna sprawa
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.