Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Urząd Gminy przymierza się do budowy świetlicy terapeutyczno-integracyjnej w Konradówce

Autor admin
Data utworzenia: 19 lipiec 2018, 10:58 Wszystkich komentarzy: 0


Urząd Gminy przymierza się do budowy świetlicy terapeutyczno-integracyjnej w Konradówce

Jedną z większych inwestycji zaplanowanych przez Gminę Chojnów w budżecie na 2018 rok jest budowa nowoczesnej świetlicy terapeutyczno-integracyjnej w Konradówce. W budynku mają być prowadzone zajęcia integracyjno-sportowe, rekreacyjne oraz kulturalne; nowa świetlica stanie się miejscem spotkań dla mieszkańców Konradówki i nie tylko...

Planowana inwestycja usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie boiska sportowego w Konradówce. Projekt obejmuje posadowienie budynku świetlicy, utwardzenie dojścia do budynku kostką betonową, stworzenie placu manewrowego dla straży pożarnej, budowę miejsc postojowych oraz utwardzonego zjazdu z drogi gminnej.

Projekt zakłada budowę jednokondygnacyjnego budynku, w którym przewidziano salę główną, szatnię w komunikacji, węzeł sanitarny, salę terapeutyczną, zaplecze socjalne, zmywalnię, skład oraz pomieszczenie porządkowe.

Główne wejście do budynku o wymiarach 16,14 m x 23,14 m przewidziano od strony boiska piłkarskiego. Od strony południowo-zachodniej zaprojektowano wejście do części socjalnej.

W sąsiedztwie nowej świetlicy przewidziano pięć miejsc postojowych w tym jedno dla osoby niepełnosprawnej. Do budynku świetlicy doprowadzone zostanie przyłącze wody z wykorzystaniem istniejącego przyłącza, kanalizacji sanitarnej ze szczelnym zbiornikiem oraz instalacja zasilająca budynek w energię elektryczną.

Środki finansowe na realizację zadania pod nazwą "Budowa świetlicy wiejskiej wraz z elektryczną wewnętrzną instalacją zasilającą, instalacją kanalizacji sanitarnej ze zbiornikiem bezodpływowym na nieczystości ciekłe oraz przyłączem wodociągowym w miejscowości Konradówka" zostały przewidziane w budżecie Gminy Chojnów na 2018 rok. W chwili obecnej Urząd Gminy czeka na potencjalnych wykonawców, którzy swoje oferty składać mogą do 30 lipca.

Termin wykonania zamówienia określony został w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia na 31 października 2019 roku.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.