Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Żyję zdrowo na sportowo [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 25 sierpień 2018, 12:47 Wszystkich komentarzy: 0


Żyję zdrowo na sportowo [ZDJĘCIA]

24 sierpnia boisko sportowe przy szkole na ulicy Wojska Polskiego gościło drugą edycję zawodów sportowych "Żyję zdrowo na sportowo", organizowanych przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym W Stronę Słońca oraz Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 w Chojnowie.

Impreza - jak zawsze pełna uśmiechu i radości, co zdaniem organizatorów jest najważniejsze - odbyła się dzięki wsparciu finansowemu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonał Waldemar Halikowski - prezes zarządu Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "W stronę Słońca", który wierzy, że zawody na stałe zapiszą się w kalendarz imprez stowarzyszenia.

W rywalizacji sportowej, którą poprzedziła rozgrzewka poprowadzona przez Macieja Cieślę, udział wzięli podopieczni: Środowiskowego Domu Samopomocy nr 1 z Chojnowa, Dolnośląskiego Ośrodka Pięlęgnacyjno-Rehabilitacyjnego Niebieski Parasol, Środowiskowego Domu Samopomocy ze Złotoryi, Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 z Bolesławca, Warsztatów Terapii Zajęciowej Jutrzenka z Legnicy, Warsztatów Terapii Zajęciowej z Legnickiego Pola, Domu Pomocy Społecznej z Legnickiego Pola oraz Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 z Chojnowa.

Uroczystość otwarcia swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, a także lokali politycy samorządowi, z przedstawicielami powiatu - Krzysztofem Sowińskim i Kazimierzem Burtnym na czele.

Organizatorzy zaplanowali liczne konkurencje - zarówno typowo sportowe jak i zręcznościowe. Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje dodatkowe, w tym: stoisko ze zdrową żywnością, stoisko animatorów czy pokazy pierwszej pomocy w wykonaniu strażaków z OSP Rokitki.

Kulminacją wydarzenia był poczęstunek i wręczenie nagród dla najlepszych sportowców tego dnia.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.