Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Maraton Horrorów w kinach Helios!

Author: Partnerstwo
Creation date: 01 September 2018, 18:28


Maraton Horrorów w kinach Helios!

Już za tydzień Nocne Maratony Filmowe zaprezentują Widzom kin Helios Maraton Horrorów z premierą filmu „Zakonnica”! To będzie pełna grozy uczta filmowa dla nawet najbardziej wymagających miłośników tego gatunku!

7 września kina Helios zapraszają na wyjątkową noc horrorów z przerażającą Zakonnicą i zjawiskami paranormalnymi, badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata - Eda i Lorraine Warrenów.

W ciągu jednej nocy zaprezentowane zostaną mrożące krew w żyłach, najmocniejsze filmy ostatnich lat. Jako pierwsza Widzów straszyć będzie „ZAKONNICA”, jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Po krótkiej przerwie na ekranach pojawi się kultowa „OBECNOŚĆ”, a zaraz po niej, jej kontynuacja: „OBECNOŚĆ 2”. Dla najodważniejszych, na deser – „ANNABELLE: NARODZINY ZŁA”!


Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Taka dawka obezwładniającego strachu i unoszący się nad salą kinową duch Zakonnicy, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą nikomu zasnąć... Helios zaprasza do zakupu biletów na NMF w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_zakonnica.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 45 kinami mającymi łącznie 253 ekrany i ponad 50 tysięcy miejsc.Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jestczęścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXVedycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.


Sklep Bigform