Za nami derby ziemi chojnowskiej w klasie okręgowej

Autor Kasia_
Data utworzenia: 01 październik 2018, 15:00 Wszystkich komentarzy: 2

W niedzielne popołudnie na murawie w Rokitkach do rywalizacji stanęły zespoły Czarnych Rokitki i Chojnowianki Chojnów.

Spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Walka była zacięta i wyrównana.

Wynik spotkania już w 3 minucie meczu otworzyli gospodarze. Bramkę rywali w rzucie karnym skutecznie sforsował Oskar Trojniarz. Chojnowianka wyrównała rezulatat w 29’ po celnym strzale Kacpra Jędraszczyka. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:1.

Druga odsłona derbowego meczu to zacięta walka o dominowanie przy piłce. W 55’ na prowadzenie znów wyszli Czarni, tym razem za sprawą Mateusza Sierpny. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, bowiem już w 62’ celne trafienie oddał Konrad Cichoń. Dobra gra Chojnowianki szybko zaowocowała kolejną bramką. W 77’ celny strzał oddał Paweł Malik.

Pomimo wszystko Czarni nie dali za wygraną i w doliczonym czasie gry po bramce w wykonaniu Damiana Tucholskiego wyrównali rezultat meczu na 3:3.

Czarni Rokitki 3:3 Chojnowianka Chojnów