Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Łukasz Niemczyk w finale Mistrzostw Polski

Autor admin
Data utworzenia: 18 październik 2018, 21:21 Wszystkich komentarzy: 5


Łukasz Niemczyk w finale Mistrzostw Polski

Zwycięstwem 5:0 zakończyło się półfinałowe starcie Łukasza Niemczyka z Adrianem Spoździałem z WKB Start Włocławek. Naszego chojnowskiego championa zobaczymy jutro w walce finałowej, która będzie transmitowana na antenie TVP Sport.

Tegoroczne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie odbywają się w gminie Sulejów. Na starcie zawodów stanęło 131 zawodników z całej Polski.

Łukasz dotarł do półfinału pewnie pokonując Artura Davtyana z JKB Jawor Team Jaworzno i Ireneusza Wojtasińskiego z UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław. Celem reprezentanta Championa Chojnów jest złoto i jak zaznacza trener Arkadiusz Lewandowski - Każdy inny wynik uznany zostanie za porażkę.

Łukasz Niemczyk w finale zmierzy się z Łukaszem Zygułą, reprezentantem KS SAKO Gdańsk, który w półfinale pokonał Norberta Różańskiego.

Finałowe starcie będziemy mieli okazję obejrzeć na antenie TVP Sport. Początek transmisji o godzinie 19:00.

Aktualizacja

Łukasz Niemczyk udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski zakończył ze srebrnym medalem. Niestety nie było nam dane obejrzeć finałowej walki chojnowianina - jego absencja i walkower tłumaczone są powodami pozasportowymi.


Komentarze

Gratulacje! Niezależnie od wyniku walki już należą się gratulacje.
zgłoś komentarz
Osobiście uważam, że UM Chojnów, nie potrafi lub nie chce wykorzystać okazji, jaką stwarza sekcja bokserska pana Arkadiusza. Nie znam osobiście trenera i nie wiem o co "kaman" z UM Chojnów, ale obserwuję od ładnych kilku lat ten chojnowski klub i widzę duże postępy. Świadczą o tym sukcesy podopiecznych trenera i ich sukcesy. Myślę,że teraz przed wyborami jest temat, którego nikt z kandydatów nawet nie raczył "zahaczyć". Szkoda, bo miasto Chojnów, tak naprawdę,nie ma za bardzo czym się pochwalić, jeżeli chodzi sport.
zgłoś komentarz
"Świadczą o tym sukcesy podopiecznych trenera i ich postępy" - ma być.
zgłoś komentarz
Brawo ......................!
zgłoś komentarz
Niestety Chojnowianin przegrał walkowerem. Nie wyszedł do walki. Może ktoś wie dlaczego?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform