Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Być albo nie być dla KS Chojnowianka, czyli mecz przeciwko drużynie Czarni Rokitki!

Komentarze

Wygramy ten mecz,bo kto ma nam pomóc w walce o utrzymanie jak nie Czarni i nasi zawodnicy???
zgłoś komentarz
No to świetne krasnal, czyli Rokitki mają się podłożyć heheh - dobre sobie!
zgłoś komentarz
No to świetne krasnal, czyli Rokitki mają się podłożyć heheh - dobre sobie!
w piłce tak jest że jeden drugiemu pomaga,bo kiedys może być odwrotnie i to Chojnów pomoże Rokitkom jezeli będą w takiej potrzebie.A już w niedziele przekonamy sie jaki będzie wynik!!!
zgłoś komentarz
jak sie nie szanuje zawodników to przechodza do innego klubu. rokitki maja zbyt mocną motywacje zeby wygrac. niech chojnowianka nie liczy na to ze sie podloza bo cały sezon walcza o to miejsce ktore maja a nie tak jak chojnowianka czeka teraz na litosc innych zeby zostali w okregówce.
zgłoś komentarz
Pan Zieleń nigdy nie był za Chojnowianką i nie będzie.Nie liczcie na jego pomoc,bo jej nie otrzymacie.To pan Zieleń zabrał zawodników do Golaczowa ,a teraz do Rokitek.Więc zapomnijcie o jakiejkolwiek pomocy tego pana.Zniszczł Chojnowiankę i ma satysfakcje,że zagramy w A klasie.Kibice na niego się szykują i może być ostro w Rokitkach.Niedobry charakter tego pana sprawi,że zagramy w A klasie!!!Chojnowianka już mu jest obca.
zgłoś komentarz
nie wiem dlaczego obwiniasz za ta Pana Zielenia skoro to wina druzyny ze jest na tym miejscu a nie na innym? skoro po tylu kolejkach stac ich na to miejsce ktore maja to cos jest nie tak z nimi. sa poprostu słabi i nalezy im sie spadek.
zgłoś komentarz
Bylu a Ty co. To jest piłka nożna, grajmy fair, a nie czekajmy aż ktoś się sprzeda. Bardzo chciałbym, aby Rokitki zagrały na bardzo wysokim poziomie i nie podkładały się. To, że w Polskiej piłce jest źle zawdzięczamy takim ludziom jak ty. Nie wspieram tu pana Zielenia, ale skoro prowadzi dany zespół to na jego sukcesach najbardziej mu zależy. A nasz KS co??? Nie ma komu grać za darmo, w klasie A na pewno będzie. Już klasa okręgowa jest kompromitacją przy takim zapleczu sportowym jak jest w Chojnowie.
zgłoś komentarz
To wstyd,żeby zespół z 15 tys.miasta dostawał w tyłek od drużyn z wiosek i może być za chwilę w A klasie.Niech mi ktoś to wytłumaczy.Chodzą na treningi kilka razy w tyg.drużyna ma większe zaplecze kadrowe niz na wioskach,więc dlaczego tak jest.
zgłoś komentarz
Dlaczego?Już kiedyś o tym pisałem. Nikt nie będzie grał za frajer. Kto jest dobry i wie na co go stać nie pogardzi groszem i będzie grał tam gdzie mu lepiej. To jest mega proste. Cenię nasz klub, ale w takich warunkach daleko nie zajedziemy. Dziś mamy dobre zaplecze, dużo grup dziecięcych i młodzieżowych. Jednak jeśli pierwsza drużyna będzie taka jaka jest to wszyscy pouciekają na wioski i tam będą się śmiać z Chojnowa.
zgłoś komentarz
ale przecież na wioskach tym bardziej nie graja za kasę
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.