Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Być albo nie być dla KS Chojnowianka, czyli mecz przeciwko drużynie Czarni Rokitki!

Komentarze

Pan Teresiak nie tylko kosi trawę ale jest asystentem trenera ,chyba ? Na 100% to nie wiem czy on to robi społecznie ale na 100% działacze wolą osoby które są mniej rozgarnięte od nich a to już jest wiesz atut niepodważenia :)
Pan Teresiak nic nie robi za darmo a na pewno nie jest asystentem trenera chyba nie wiesz ile on ma lat człowieku on już powinien wnuki bawić i odejść z klasą jako zasłużony działacz. A on tylko szkodzi i bzury opowiada ..
zgłoś komentarz
Skąd wy wzięliście takiego wspaniałomyślnego działacza jak Teresiak W? Kto go zatrudnił do działania w waszym klubie?
zatrudnia go Dyrektor MOKSiR-u a nie klub on jest dyrektorem płyty a nie działaczem klubu.
zgłoś komentarz
A ja napisze tylko tyle że ci co życzą Chojnowiance spadku nie powinni nazywać sie kibicami KS,bo jak spadniemy to tylko sie wszystko pogorszy w klubie i nie będzie to wina Zielenia że nasi zawodnicy będa chcieli grać w okręgówce a nie w A-klasie.A dla Chojnowa bedzie to wstyd że z takim zapleczem zamiast grać w 4lidzie to bedzie A-klasa.Dlatego dzisiaj musimy wygrać w Rokitkach i zostać w okregówce bo mamy szanse na 3punkty bo w sumie Rokitki grają juz o nic.
zgłoś komentarz
robert35 to był żart z obroną tego pana ,taka ironia wiesz a moje teksty nie są w tym temacie krytyczne tylko piszę prawdę ,raz - grozi na spadek,dwa- wybudowany kompleks nie przekłada się na wyniki ! to chyba oczywiste prawda !
Nie jestem fanem Chojnowianki i będę kibicował Rokitkom ,mogę proszę pana łaskawie kibicować komu zechcę ?
zgłoś komentarz
Nie martw się Chojnowianko,nie przegrasz dziś.Jak wam nie będzie szlo ,to zrobicie zmiane.D ataku wejdzie Teresiak W i strzeli dla was gola.Nie chcieliście Kurczaka ,Kryszczuka to macie Witolda.A jak to nie pomoże,to wpuścicie obiecanka Janka,jak nie strzeli to obieca wam tyle,ile nikt w Chojnowie.
zgłoś komentarz
A przychodzisz na Chojnowianke???
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform