Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Rowerem po Bieszczadach - wyprawa nie dla leniuchów

Komentarze

Jeśli tak ,to niezłe jaja sobie robią z ludzi.Choć wygląda to realistycznie,to chętnie zobaczę tę tajemnice,więc jak możesz,to podeślij link
http://www.youtube.com/watch?v=etSivpBHUmE&feature=related
zgłoś komentarz
A to podli naciągacze.Chętnie bym wrócił do Krakowa i im nabluzgał
zgłoś komentarz
Żabciu ta sztuczka ma ponad 2 tyś lat ,choć to jest nowość jak łóżko piętrowe :)

http://www.youtube.com/watch?v=etSivpBHUmE&feature=related
zgłoś komentarz
Dzisiaj miałam więcej czasu i pooglądałam Twoje filmiki Rafał (Malindol). Dzięki, że coś takiego zrobiłeś. Tak miło było zobaczyć te cerkwie na filmie. Widziałam na żywo kilka, są rzeczywiście przepiękne. Mam zdjęcia, ale film przypomniał mi to jakbym tam była przed chwilą. Super!
zgłoś komentarz
No to sie cieszę Inka,ale mam prośbę,bo widzę,że i tobie sie udzielił język psymona.Chodzi mi,że odmiana mojego nicka to Malindy nie Malindola a już Melindol to chyba on z kosmosu wziął.Fajny klimat robią te drewniane cerkwie.Pomyśleć,że przed Akcja Wisła,było ich ponad 400,a teraz ok.150.W Komańczy 4 lata temu spłonęła,a od 2 lat jest nowa,aż pachnie jeszcze świeżością,ale nie ma to jak zapach starego drewna.
zgłoś komentarz
Bardzo spodobał mi się Twój artykuł, zdjęcia i te filmiki. Wróciłam w Bieszczady... Przepraszam Cię za zniekształcenie nicku, chyba za dużo się naczytałam tego co pisał Psymon, ale to nie było z mojej strony zamierzone. Osobiście wolałabym napisać Rafał, a nie Malinda. Pozdrawiam.
zgłoś komentarz
No to jeszcze raz się cieszę,że podobała się moja relacja.Żałowałem,że nie mogłem wziąć swojego sprzętu z uwagi na ciężar,ale zaawansowany kompakt tez dał radę.W następnym numerze GCh będzie bardzooo skrócona relacja.No to teraz jak psymon to przeczyta,to znów będzie jazda z gazetą.Nie ma sprawy,nie gniewam się,a jak wolisz Rafał,to o.k.
zgłoś komentarz
więc jak ci sie podobała relacja,to zapraszam na moja stronę www.jeśli jeszcze tam nie trafiłaś,bo mam tam opisane inne wyprawy.
zgłoś komentarz
Malindol twierdzisz że nie masz nic z GCh do czynienia a oni twoje zdjęcia zamieszczają więc sam sobie odpowiedz ,teraz będzie relacja ,ok może być mi tam nie przeszkadza ,wyprawa naprawdę fajne więc nawet powinna się ukazać ,lubię Bieszczady ale akurat nie za kapliczki i krzyże przy drogach czy drewniane kościółki które płoną bo księża żałują kasy na zabezpieczenie ich ,jednak na nowy samochód to sobie nie żałują .

Co do przekręcania nicku to żart ,nic osobistego czy obraźliwego ,że tobie brak dystansu do siebie Melindo :) cóż poradzę
Zresztą Melinda to bardzo pozytywna postać z filmu Woody Allena jaki tytuł filmu żabciu :)

@Inko nie zwalaj na mnie winy ;-)
zgłoś komentarz
ja już na temat moich powiązań z GCh nie raz pisałem,ale ty dalej swoje,więc cóż,nie będę nic tłumaczył.Nie wiedziałem,że jeśli publikują czyjeś zdjęcia,staje się ta osoba zaraz współpracownikiem.A ta cerkiew w Komańczy spłonęła prawdopodobnie,bo młodzież zapalając świece spowodowała pożar.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform