Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Koncert Werbińska & Pawlina w MOKSiR. Mamy bilety dla naszych Czytelników!

Komentarze

I właśnie obawiam się,że ambitniejsza muzyka,jaka oni wykonują,nie sprzeda sie w naszym kochanym mieście i z frekwencją będzie blado.Jak juz nie raz dało sie zauważyć,u nas gawiedź bawi sie raczej przy disco polo,po piwku,jak jest ciemno.
zgłoś komentarz
Idę z tobą Melindol o zakład że na tym koncercie będzie więcej osób niż pod sceną podczas dni Chojnowa jak grało disco kibel ! przyjmujesz ? mimo że to sobotni wieczór i bilety płatne ! wierzę z dobry gust Chojnowian i to że potrafią się bawić jak jest przy czym .Więc nierób z siebie takie jaśnie oświeconego na tle niby wsioków bo ja pamiętam tych samych Chojnowian jak grały dobre kapele w rynku czy jeszcze na Hazardzie i były tłumy ludzi a pod sceną świetna zabawa !
zgłoś komentarz
dopóki dalej będziesz przekręcał mój nick,nie będę z tobą rozmawiał
zgłoś komentarz
No raczej psymon nie spodziewałbym się takiego obrotu sprawy. Aczkolwiek możesz mieć trochę racji.
zgłoś komentarz
o tak. to trafia w me gusta. jak bede mial wolny weekend to na bank pojawie sie na widowni. brawo!
zgłoś komentarz
tylko pytanie jest czy sprzet zagra to jak nalezy bo nie mozna tylko wymagac od muzyki ale od sprzetu trzeba tez. a w mdk chyba nie pierwszej mlodosci soundsystem
zgłoś komentarz
Malinda, cokolwiek by się nie działo w Chojnowie to jęczysz, że mało ambitne. A jak już jest ambitne, to jęczysz, że nikt nie przyjdzie, bo właśnie ZA BARDZO AMBITNE jak na Chojnów.
W skrócie: jesteś portalową jęczydupą, której nigdy nic nie pasuje.

A jeśli Chojnów Ci nie pasuje, to może się po prostu wynieś? :)
zgłoś komentarz
nene,ty chyba nie rozumiesz,co napisałem.Jestem jak najbardziej za ambitniejszym repertuarem,ale stwierdziłem tylko smutny fakt,że u nas taka muzyka sie raczej nie sprzeda,tym bardziej,że wykonawcy nie znani.Byłem na festynie w parku,grał świetny rockowy zespół i nikt ich nie słuchał,nie mówiąc o zabawie,gdzie to było za darmo.Tutaj trzeba płacić,więc cienko to widzę,ale będę miło rozczarowany,jeśli publiczność dopisze.A ty chyba pisząc,że mi nic nie pasuje,pomyliłeś mnie z inna osobą.I cie rozczaruję,bo mi Chojnów pasuje,inaczej bym tu nie mieszkał,no nie.
zgłoś komentarz
Na festynie w parku grał świetny rockowy zespół ? o kim ty do cholery mówisz ? w którym stuleciu ? chyba ubiegłym bo w tym roku niczego takiego nie pamiętam ! Melindol coś kacapoły opowiadasz .
Proszę tu linki do zdjęć z frekwencji jak grał na dni Chojnowa disco kibel ,nr 1 atrakcja ,obstawiam że pod sceną jest min 20 osób maksymalnie 40 !!!

http://chojnow.pl/files/media/wydarzenia/Dni%20Chojnowa%202012/%2859%29.jpg
http://chojnow.pl/files/media/wydarzenia/Dni%20Chojnowa%202012/%2860%29.jpg
http://chojnow.pl/files/media/wydarzenia/Dni%20Chojnowa%202012/%2861%29.jpg

Czy tyle nie będzie w sobotę na tym duecie ,mam nadzieję i wierzę w to że będzie spokojnie więcej .
zgłoś komentarz
psymon,widocznie przespałeś ten występ przed kompem,wiec obejrzyj i sie wtedy wypowiedz http://www.youtube.com/watch?v=k0P4fiurRQI
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform