Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Łukasz Niemczyk weźmie udział w meczu Polska vs Kanada!

Komentarze

Właśnie dowiedziałam się,że łukasz trenuje w Szczecinie pod okiem fachowca,pozdrawiam !
zgłoś komentarz
Droga pani Beato proszę nie zapominać, że Łukasz trenuje w Szczecinie, ale walczy nadal pod banderą Champion powiat lengicki. Najważniejszą pracę wykonał nasz trener, który wpoił Łukaszowi najważniejsze kanony boksu. To dzięki ciężkiej pracy w Chojnowie chłopak nabrał umiejętności, pojechał na pierwsze zawody i złapał tzw "bakcyla".
zgłoś komentarz
Pozdrawiam pana Niemczyka,z opwieści ludzi wiem,że w Szczecinie Łukasz nauczył się walczyć.
zgłoś komentarz
Łukasz trzymam kciuki za Ciebie,gratuluje!!
zgłoś komentarz
Beata mam do Ciebie pytanie często piszesz, że Arek nie powinien być trenerem czy jest złym trenerem pedagogiem ? napisz dlaczego .
zgłoś komentarz
Wtajemniczeni wiedzą.
zgłoś komentarz
Sęk w tym że nie wszyscy są wtajemniczeni (np ja) więc jak traktować twoje pisanie ? skoro nie podajesz żadnych konkretów.Skoro mówisz A proszę o B bo inaczej traci to sens .Jeśli masz rację i jest coś na rzeczy mieszkańcy Chojnowa powinni to wiedzieć .Uchyl rąbka tej tajemnicy albo nic niemów.
zgłoś komentarz
Brawo dla pana Arka bo z niczego zrobił na prawde wielki może nie klub ale fabryke bokserów! kiedy nie wejde na portal zawsze można czytać o sukcesach jego wychowankach. Nie mając wsparcia miasta(Serkiesa!! nie oszukujmy sie!) zrobić coś na skale krajową to coś wielkiego na prawdę ! Pozdrawiam i życzę co raz wiecej sukcesów. PS chciałbym aby w Chojnowie powstała sekcja sportowa pod nazwą Chojnowianka, nie tylko piłka nożna ale i piłka ręczna, tenis stołowy, boks i szachy !
zgłoś komentarz
Brawo dla Łukasza,jego taty.Panu Arkowi należy pogratulować,że odesłał chłopaka w lepsze ręce do profesjonalnej szkoły w Szczecinie.
zgłoś komentarz
Beata weź ty już skończ pisać złośliwości na temat p.Lewandowskiego,a jeśli już to robisz,to podaj merytoryczne fakty,a nie to,że wtajemniczeni wiedzą,bo śmieszne to jest.Ale przecież widać od razu,że jesteś do niego uprzedzona.Może napisz dlaczego,a nie poddajesz w wątpliwość jego wkład w rozwój bokserów.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.