Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Kwestia boksu w Chojnowie!

Komentarze

Lewandowski to trener ,czy pisarz?Panie Lewandowski proszę trenować a nie afiszować się poprzez portal.Kto panu pisał ten artykuł?Sam nie potrafiłby pan tego uczynić hehe.Jedyny trener narzekający na cały świat.Proszę iść do pana Jana,to rzuci pare grosików .Jest pan mężczyzną czy kobietą?Dlaczego pan mi się tłumaczy?
zgłoś komentarz
Moim skromnym zdaniem prawdziwy trener powinien trenować,a ten pan pisze listy hehe.Kolarze tak pięknie zorganizowani postępują inaczej i korzystają z pomocy pana Jana.Pan Lewandowski od roku pisze do portalu hehe.
zgłoś komentarz
MYŚLĘ ŻE JEST TO WYJAŚNIENIE WCZEŚNIEJSZYCH SPORÓW DOTYCZĄCYCH TEGO TEMATU I JAK WIDAĆ TO JEDNA OSOBA MA TU COŚ DO SKOMENTOWANIA... SŁYNNA SEKRETARKA PANA B...HE HE HE. ZAJMIJ SIĘ TYM W CZYM JESTEŚ DOBRA WSZYSCY WIEMY W JAKIEJ DZIEDZINIE "SPORTU" HE HE HE.SAMA BYŚ TEGO LEPIEJ NIE NAPISAŁA BO GŁOWA PUSTA JAK KAPUSTA.JAK CHCESZ WYRAŻAĆ GORZKIE ŻALE TO DO KOŚCIOŁA...,ALE Z TWOIM STATUSEM TO KSIĄDZ CIE NAWET POGONI...
zgłoś komentarz
a ja akurat mam pozytywne odczucia , ktokolwiek cos robi w tym miescie dla dzieciakow nie zebrzac o akse i nie wlazac w dupe komu popadnie. Nie znam Arka osobiście, ale gratuluje mu samozaparcia i checi pracy z mlodzieza. Beata , natomiast twoje zdanie jest faktycznie skromne, jak to ujęłaś... wez sie za lepienie pierogow na swieta lub cokolwiek innego pozytecznego...
zgłoś komentarz
Oj beata1 beata1 szkoda słów na ciebie - jak dla mnie jesteś żałosna. Panu Arkowi można faktycznie pozazdrościć samozaparcia w pracy z młodzieżą.
zgłoś komentarz
Jeśli w tym artykule jest prawda , to wiadomo dlaczego polski sport jest na kolanach.
Gorzka prawda człowiek wywodzący się ze środowiska sportowego działa na jego szkodę .
Co do beatal bez komentarza .
zgłoś komentarz
beatka,ekspert od boksu he,he.Brak słów,by komentować twoje żałosne wpisy.
zgłoś komentarz
a ja zacytuje takie coś od takiego kogoś "nasi rodacy wybaczą ci wszystko, każdą podłość tylko jednej rzeczy nigdy. Nigdy nie wybaczą ci sukcesu.
Jeśli zatem coś robisz, działasz, coś osiągasz dla siebie, dla innych to wiedz że coś się dzieje. Wiedz, że przy jakiejś klawiaturze, przed jakimś monitorem siedzi gnida, która nigdy niczego nie dała od siebie ale zawsze ma pretensje do całego świata o to, że ten splendor ominął właśnie ją . Jest facet który robi dużo dla miasta i wcale nie dlatego ze ma z tego pieniądze bo ich w ogóle nie ma . Jest tylko jedna przyczyna tej zawiści, to wciąż istniejący w naszym narodzie bolszewicki nawyk. Bo przecież ten facet na tym osiągnął sukces ( a nie ja !!!! kur.....e !!!)
zgłoś komentarz
Lewandowskiego w chojnowie znają i żaden artykuł nie zmieni zdania o tym panu.Lewandowski do dymisji.
zgłoś komentarz
jestes zenujaca beata zazdrosc cie zzera i jakies konflikty osobiste ktore zalatwiaj poza forum bo nikt nie bierze cie na serio jestes nieudacznikiem zyciowym i tyle na ten temat.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform