Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Komentarze

kto jest odpowiedzialny za chojnowski sztab WOSPu?
zgłoś komentarz
Przeszłam całe miasto i nie spotkałam żadnego wolontariusza. Dziwne bo w poprzednich latach zbierano pieniądze na każdym kroku.
zgłoś komentarz
No dokładnie ja też teraz wracam z miasta i nikogo nie spotkałem.Widocznie u nas nikomu nie zależy na zbieraniu pieniędzy!!!lub wszyscy poszli do domów na ciepły obiadek.
zgłoś komentarz
Ciekawe czy już wiadomo ile podczas balu charytatywnego w Sylwestra elyt miasta w Chemiku zebrano pieniędzy i na co zostały przeznaczone ? czy może poszły na WOŚP .
zgłoś komentarz
i dobrze to takie żebranie a te pieniądze i tak w całości nie idą na wyznaczony cel najpierw sobie wypłacą ,ludziom zatrudnionym, muzykom itd.lista jest długa a co zostanie to na cel.Czy nie tak? Na dole ludzie to robią wolontariack napewno ale tam na górze to nie ma nic za darmo.
zgłoś komentarz
Nie było widać wolontariuszy, ponieważ na całe nasze miasteczko zgłosiło się jedynie 4 dziewczyny, gdzie w tamtym roku było około 10 razy więcej chętnych do pomocy. niestety w tym roku WOŚP nie zachwycił. W tamtym roku jak dobrze pamiętam była cała sala wypełniona ludźmi, a dziś? całe rzędy wolnych miejsc. licytacje też nie szły zachwycająco. zobaczymy jaki będzie efekt.
a tak na marginesie, dlaczego Młodzieżowa Rada Miejska ani Harcerstwo nie włączyło się w organizację jak było dotychczas?
zgłoś komentarz
mialem pytac o to samo dlaczego mrm i harcerze nie biora w tym udzialu?w innych miastach na nich opieraja sie wolontariaty.chwile temu dostalem sms od znajomego ktory chyba byla na orkiestrze ze tak slabo jeszcze nie bylo. czekam az podlicza kasiure
zgłoś komentarz
Źle się dzieje. Zjawiłem się na licytacji o 17 i moje oczy spostrzegły nieliczne osoby, które zgromadziły się w MOKSiRze. Faktycznie tak źle nie było już od dawna.
zgłoś komentarz
tylko dlaczego jest tak zle?przeciez rok temu byl rekord .ale poczekajmy moze kasa z licytacji dobra wpadla
zgłoś komentarz
Może przyczyna leży w jakieś mierze tu: *link usunięty* ZHP zrobiło się bardzo katolickie ,nie tylko ZHR .Jak wiadomo władze miasta mają spory wpływ na tego typu imprezy a kościół coraz częściej atakuje WOSP.Dlatego dopatruje się przyczyny w tym że urząd miasta i jego władze są oddane tylko imprezom religijnym których w całym roku jest masa i je finansuje.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform