Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Znamy drużyny które będą rywalizować o miano najlepszej w Halowym Turnieju

Komentarze

mozna? mozna jak widac jak ktos chce to zrobi.piotr s. robi dla pilki w chojnowie wiecej niz niejeden prezes klubu sportowego takiego jak chojnowianka
zgłoś komentarz
Super że jest taka osoba w Chojnowie która ma chęci robić takie turnieje,przykład wzięty z góry bo kilka lat do tyłu takie turnieje organizował nasz obecny burmistrz jak był jeszcze nauczycielem.Była 1i2druga liga,dużo drużyn i fajne wspomienia z tych turniejów.Mam nadzieje że ci młodzi chłopcy też takie będą mieli:):):)
zgłoś komentarz
Baerdzo fajna impreza. W naszym miescie brakuje takich.
zgłoś komentarz
Trzeba przyznać, że organizator się spisał. Wszystko na najwyższym poziomie. Dziś kolejny dzień zmagań. Mam nadzieję, że wygramy!!!
zgłoś komentarz
Widać jak się chce to można ,pani prezes przez dwa lata zorganizował cztery imprezy ,dokładnie cztery mecze .Tu proszę cały turniej.
zgłoś komentarz
Pani Prezes zadbała o dzieci i młodzież Psymon.
zgłoś komentarz
Z tego co widać organizowal ktos inny, a może sie mylę?!
zgłoś komentarz
panie Psymonie a może Panie Pawle mało wiesz Pani prezes takich turnieji zorganizowała juz kilka dla skrztów dwa turnieje dla orzełków i dla żaków widocznie nie dokładnie sledzisz działania Pani Prezes aha zapomniałam tylko poraszki Cie krecą a dla twojej wiadomosci jeszcze obóz sportowy dla Młodzików latem wiem że było super zapytaj Pana Piotra był z dziecmi...
zgłoś komentarz
Pani Hanko dla pani mogę być nawet Pawłem dla mnie to bez różnicy :) tylko proszę zachować kolejność 1.Psymon a potem wybrane przez Panią imię ,pasuje mi każde które pani poda .Przyznaję Pani rację ,nie tylko cztery imprezy zorganizowała pani prezes a pięć imprez w ciągu dwóch lat przy budżecie 80 tyś rocznie ,proszę wybaczyć pomyłkę.
- obchody 65-lecia klubu

- turniej oldbojów o memoriał Mariana Rabandy

- festyn rodzinny pod hasłem dzień ojca

- mikołajkowy turniej halowy

- wraz z klubem Amico Lubin zorganizowano latem 2012 r. obóz sportowy dla dzieci
zgłoś komentarz
Turniej bardzo udany.Portal chojnow.pl przepytywał młodych ludzi uczestników jak im grało się były same pochwały.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform