Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Prezes Chojnowianki rezygnuje

Komentarze

Nic mi nie wiadomo aby znany działacz miał przejąć prezesurę?/członek Zarządu-Józef Szymański/
zgłoś komentarz
Z bogiem i wracać do garów ! szkoda że sama nie widzi tego co dzieje w klubie za jej kadencji ,swojego zachowania a obwinia wszystkich dookoła.
Może też osoby odpowiedzialne za wybór nowego prezesa zastanowią się kilka razy zanim zdecydują się poprzeć jakąś kandydaturę ,sprawdzą kompetencje a nie będą patrzeć tylko że ma poparcie burmistrza.
Słowakiewiczowi też dziękujemy ,za pieniądze choć niewielkie jakie zarabia pracuje normalnie trzech trenerów.
zgłoś komentarz
Gorzej być nie może.Niech odchodzi jak najdalej stąd w siną dal.
zgłoś komentarz
Proponuje Członce ,aby zotała za Szkarzową członkiem komisji rewizyjnej.Za ścierkę się brać .
zgłoś komentarz
Kto wybrał Szklarzową do komisji klubowej?Co ta pan reprezentuje swoim zachowaniem w Jadwisinie?Cały zarząd za nią powinien przepraszać .
zgłoś komentarz
Pani prezes jeszcze się może do czegoś przydać. Po meczach może sponsorować poczęstunek sędzią w knajpie pod Jeleniem co później może zaprocentować oraz kolacje wigilijną lub zakończenie. Za taki sponsoring wszyscy kibice by ją szanowali i chwalili a tak się musimy wstydzić. Pani Szklarz to wogóle jakieś kosmiczne nie porozumienie. Co do trenera to niech odchodzi już teraz bo nikt nie będzie za nim płakał a nawet będzie ulga. Niech się wezmą za płomień michów czy lzs biała.
zgłoś komentarz
No tak ale jelen ma byc zamknięty.Ale mogłaby być,piwo kupic itd.
zgłoś komentarz
Tak jak poszło z jeleniem tak i z chojnowianka. Czas na to aby klubem zarządzany osoby młode z pasja i doświadczeniem. Panie Józefie dzięki za informacje.
zgłoś komentarz
Bardzo dobra decyzja Wielkiej pani prezes,juz teraz przed rundą rewanżową powinna podać sie do dymisji,a nie przynosić wstyd na cały Chojnów,a potem ludzie sie dziwią że nikt nie chce działać w Chojnowiance,dlaczego nikt z byłych i dobrych zawodników nie chce pomóc naszemu klubowi?bo jak są tak traktowani jak Darek Ginda to nigdy tu nikt nie przyjdzie.Takich ludzi trzeba szanować a nie po przegranym meczu ich obrażać i wyzywać.I tak jak tu ktoś napisał to niech idzie do garów a nie sie pchać do czegoś jak nie ma sie o tym zielonego pojęcia!!!Jeleń tez juz pada wieć nie długo parasol również!!!i o to jak za pamiętamy P.Członkę z działalnosci w Chojnowie!!!WIELKA KLAPA!!!
zgłoś komentarz
Jeżeli tylko burmistrz będzie chciał zając sie tym tematem, to o prezesa i trenera możemy byc spokojni.Za takie pieniadze nie jeden bedzie chciał u nas pracowac!!!A macie jakieś propozycje kto mógł by u nas byc prezesem?Bo mi sie wydaje że S.Stal był by najlepszy na to stanowisko!!!
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.