Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Prezes Chojnowianki rezygnuje

Komentarze

Stal to miękka .... co zmienia zdania co pięć minut .Jego pracy nie neguję bo się angażuje ale brak mu jaj i szybko poszedł by w układy z burmistrzem.Mi podoba się praca Piotra Seheniewicza, z tego co wiem był on jedyną osobą z zarządu przeciw pracy Słowakiewicza .
zgłoś komentarz
Parasolki dały poznać się w Jadwisinie i Rokitkach.Środkowy palec i inne złe zachowania.Wyszły spod Parasola ochronnego i świat ujrzał prawdę.
zgłoś komentarz
W takim razie będą wybory ;-) Uważam że należało by odmłodzić kadrę. Pan Piotr wykazuje się wynikami co wszyscy widzą. Czy jednak zechce zająć się kierowaniem całym klubem ? czy podoła takiemu zadaniu ? Może warto go o ten temat zapytać szerzej.
zgłoś komentarz
Pan Seheniewicz byłby odpowiednim kandydatem w moim przekonaniu. Chłopak nie skorumpowany, ambitny i nie poddający się układom. Sukcesy odnosi jako trener największe w chojnowie w piłce. Tylko czy zechce zając się tym bagnem hmmm???
zgłoś komentarz
Z całej tej działalności klubu to jedyna słuszna decyzja. Pani Małgorzato proponuję skoncentrować się nad Pani biznesami bo łapiąc kilka srok za ogon żadnej pani nie utrzyma. Niech na stanowisko prezesa przyjdzie facet z jajami i twardym charakterem ale co najważniejsze znający się na piłce nożnej i nie klepiący się z burmistrzem po plecach.
zgłoś komentarz
Racja! Mam nadzieję, że decyzja jest nieodwołalna i nie będzie znowu tak jak ostatnio. Zmiany muszą nadejść w Chojnowie.
zgłoś komentarz
Oj muszą i to nie tylko na tym stanowisku...!
zgłoś komentarz
Pan Seheniewicz może i by sie nadawał, ale popatrzmy z drugiej strony, prowadzi swój zespół młodziki czy coś takiego. Osiąga sukcesy dlaczego ?
Dlatego ze młode łebki chcą grać i jest duża frekwencja na treningach.
za moich czasów to samo było i za byłego trenera M.Grządka takie same były wyniki coś osiągaliśmy, i sie rozpadło bo nie było żadnej zachęty zeby grać dla Chojnowa... , teraz wszyscy uciekają tak było i będzie.
Prezesem powinna zostać osoba z charakterem. Burmistrz niech wiecej daje pieniedzy dla złodziei i bluźnierców o środkowych palcach, co do Pani Szklarz, gwiazdki tylko porobiła ze swoich dzieci córcia piosenkarka , synuś gwiazdeczka piłki nożnej... żenada jednym słowem.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform