Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Czarni II Rokitki kończą przygodę z Pucharem Polski

Komentarze

Bzdura, Rokitki zrobiły wałek i mysleli że nikt sie nie dopatrzy.I teraz jest pytanie czy cały zarząd lub kierownik druzyny(jeżeli taki jest)nie wiedzieli kto jest zgłoszony do rozgrywek???A nie w pucharze występują pod nazwą Rokitki|| a każdy wie że gra pierwszy zespół.jest to tylko po to robione aby większość meczów rozgrywać na swoim stadionie i awansować jak najdalej,a takimi oszustwami daleko sie nie zajdzie.Jak OZPN sprawdzi skład jaki grał w finale to może jeszcze puchar im od biorą,trzeba to zgłosic do OZPN.
zgłoś komentarz
ty głupi jestes.kto kaze tobie tak klamac.moze dowiedz sie jak klub chojnowianki chcial ustawiac maecze.przydupas czlonki
zgłoś komentarz
krasnel 250 nie wiesz jak jest to nie pisz. to jest typowe zagranie wroclawia zeby ich druzyny graly o wszystko czyli o wieksza kase...
zgłoś komentarz
jeszcze dzis bede widzail sie ze styrkowcem to mu powiem kim jest krasnal i co ten przydupas czlonki opowiada
zgłoś komentarz
to ze rokitki graja pod rokitki II to jest zgodne z prawem, zawodnicy sa wszyscy zgloszeni do pucharu. nie ma nikogo spoza listy. nikt by do tego nie dopuscil. wroclaw chce wymusic bledy na innych a boi sie grac z wioska. taka prawda.
zgłoś komentarz
Że jeszcze "hania" i "robert35" się tu nie odezwali :) Trzeba czekać na zakończenia prac komisji rewizyjnej w sprawie podsumowania budżetu KS Chojnowianka za rok 2012 to wtedy będziemy wiedzieć kto i komu będzie odbierał.Mam nadzieję że pożegnamy się z panią prezes ,jednym członkiem zarządu a w pierwszej drużynie nie będzie pseudo liderów buntujących piłkarzy jeśli się nie zmienią .Trzeba też uważać na ruchy pani prezes bo w szale rozpaczy podejmuje rozpaczliwe próby ratowania reputacji.
zgłoś komentarz
Myślisz ,że nie chce odejść?Chce coś pokazać?
zgłoś komentarz
Wiem że chcą ją odwołać ale pani prezes wyznaje zasadę "jak nie drzwiami to oknem" byle na złość ,byle pokazać "kto tu rządzi" zero wstydu i brak samokrytycyzmu.Chodzą słuch że coś zaczyna kręcić razem z swoją dwuosobową świtą ! Ważne aby reszta zarządu była czujna a ze starym działaczem który oddany jest dla klubu porozmawiać bo chłop stracił rozum.
zgłoś komentarz
Stary działacz,kto to?
zgłoś komentarz
Członek zarządu ,ten sam za którym piłkarze pierwszej drużyny stoją murem a resztę uważają że są BEE bo krytykują decyzje pani prezes i zachowanie "hani"
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform