Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Wakacyjny video-wywiad z Łukaszem Sypieniem (aktualizacja)

Komentarze

hahahahahahahaha je***m.
`Gwiazda` .
zgłoś komentarz
multum koncertow w calej polsce az 6 :)
zgłoś komentarz
brawo łukasz własnie o to chodzi ,nie musisz nikomu nic udowadniac, udowodniłeś sobie że mozna , a niedowiarki na zawsze pozostaną szarymi myszkami ktore potrafią tylko zza ekranu docinac i szykanowac ludzi :) 3mam kciuki za Was.
zgłoś komentarz
Jestem przedstawicielką płci pięknej i jakoś Łukasz (jak i cały zespół) mnie niespecjalnie urzeka. Wręcz przeciwnie. A piszczące dwunasto-, trzynastolatki szybko znajdą sobie nowy obiekt zainteresowań. ;)
zgłoś komentarz
Tak trzymać Łukasz. Tak jak pisze misiaczek. 3mam kciuki za Was. Wspieramy lokalnych artystów .

zgłoś komentarz
Łukasz jak wyżej. Gratulacje i oby Wam się wiodło jak najlepiej.

Nene a Ty wszystkich urzekasz czy może niespecjalnie bo mam wrażenie że nie masz nawet połowy tych fanów jakich mają oni? benek a Ty ile koncertów i przy jakiej widowni dałeś ? 0 ?


zgłoś komentarz
jesli 6 koncertow to multum to ja zrobilem turne po europie a polowa polakow idzie na studia :) nagrali jeden nr i juz zmienili styl.tego sluchac sie nie da
zgłoś komentarz
ja popieram nene i ma nadzieje ze w chojnowie nie wystapi a jeśli juz to za darmo jako suport chojnowskich artystow
zgłoś komentarz
Markochojnow, osobą publiczną czy też jakąśtam pomniejszą gwiazdeczką nie jestem, żeby fanów zbierać. :)

Jak widać, miłośnicy tego boysbandu na jakąkolwiek negatywną, nie ociekającą lukrem opinię reagują złością i atakiem. :)
zgłoś komentarz
Nene powiem inaczej nie dość że nie jesteś pomniejszą gwiazdeczką to nie jesteś żadną gwiazdą a chłopaki są bo są tam a Ty tu. To jest ewidentna różnica.

aby pochwalić osiągnięcie nie trzeba być miłośnikiem i dlatego im gratulowałem - nie porywa mnie ich muzyka ale jest dla moich uszu bardziej akceptowalna niż "cały Chojnów się buja , nie walcie w ...." jak było w niedziele przed kosciołem.

ja i wielu z Was nigdy nie osiągnie tego co już robią chłopaki. Wielu z Was na zawsze zostanie w zapyziałym mieście przesiąkniętym zazdrością że komuś wyrwać stąd się udało. Takie jest moje zdanie ale mogę się mylić
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform